Чепинец с грешна стъпка срещу Велбъжд ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 13 Октомври 2013 21:56

Петър Лаков от Чепинец (с топката) е посрещнат от Илиян Чавдаров (№9), който вкара победният гол за Велбъжд във Велинград

Съставът на Чепинец изпусна добра възможност да се изкачи в класирането след домакинска издънка с 0-1 срещу Велбъжд (Кюстендил).

Велинградският отбор "плати" скъп данък в края на срещата за пропуските си в двубоя. Кюстендилци измъкнаха трите точки с гол на Илиян Чавдаров. В 85-та минута нападателят на Велбъжд завърши с точен удар светкавична контраатака за гостите. През втората част Чепинец доминираше на терена, но не успя да стигне до попадение в мрежата на Кирил Кирилов. В търсене на победен гол, домакините се оголиха в отбрана и бяха наказани.

Атанас Христов от Чепинец е надскочил Александър Димитров от Велбъжд в битката на "втория етаж"

В 59-та минута тежък удар на Димитър Мутафов бе отразен от вратаря на Велбъжд. При добавката Христо Спасов не успя да преодолее Кирилов, който изби, а веднага след това улови и изстрела на Кирил Михайлов. В 64-та минута удар с глава на Лъчезар Младенов бе спрян от вратаря на Велбъжд. Топката бе насочена близо до горния десен ъгъл на кюстендилската врата, но Кирилов внимаваше.

През първата част отново Лъчезар Младенов се размина с гола при центриране отляво от корнер. Той отклони кълбото с глава, но то срещна напречната греда. Топката куриозно пак се озова у защитника на Чепинец в купа от играчи, но той за втори път тресна горната част на рамката зад Кирилов.

Играчите на Велбъжд празнуват своя гол в 85-та минута на мача във Велинград

През първата част и Велбъжд бе близо до откриване на резултата. В 37-та минута Илиян Чавдаров отблизо не съумя да преодолее вратарят на домакините Станислав Томов.

Главният рефер Вангел Вангелов раздаде общо 9 жълти картона. Преобладаващата част от тях бяха за бавене на играта и оспорване на съдийски решения.

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168