СКОНТО ООД

altech.bg%20
Трима елитни рефери с наряди в ЮЗ "В" група ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 13 Октомври 2013 11:46

 
Таско Тасков
Сериозно присъствие на арбитри от "А" група се очертава в неделните срещи от деветия кръг на Югозападната "В" група. Трима рефери от ранглистата на елитната ни дивизия - Таско Тасков, Николай Йорданов и Георги Димитров, получиха "повиквателни" за сблъсъците при аматьорите.

Столичанинът Таско Тасков ще раздава правосъдие в двубоя между Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница). Колегата му Николай Йорданов пък бе изпратен на стадион "Орчо войвода", където съперници ще бъдат тимовете на Оборище (Панагюрище) и Пирин (Благоевград).

Интересен мач се очертава и между Германея (Сапарева баня) и Миньор (Перник). Представител на футболната Темида там ще бъде Георги Димитров.

Димитър Буров ще следи за спазването на правилата на двубоя между Ботев (Ихтиман) и Септември (Симитли). Перничанинът Димитър Димитров получи назначение за домакинството на Балкан (Варвара) срещу Вихрен (Сандански). Опитният Симеон Петров ще ръководи срещата Септември (София) - Места (хаджидимово).

Мачът между Спортист (Своге) и Струмска слава (Радомир) ще протече при съдийството на столичанина Методи Павлов.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.