СКОНТО ООД

altech.bg%20
Трима елитни рефери с наряди в ЮЗ "В" група ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 13 Октомври 2013 10:46

 
Таско Тасков
Сериозно присъствие на арбитри от "А" група се очертава в неделните срещи от деветия кръг на Югозападната "В" група. Трима рефери от ранглистата на елитната ни дивизия - Таско Тасков, Николай Йорданов и Георги Димитров, получиха "повиквателни" за сблъсъците при аматьорите.

Столичанинът Таско Тасков ще раздава правосъдие в двубоя между Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница). Колегата му Николай Йорданов пък бе изпратен на стадион "Орчо войвода", където съперници ще бъдат тимовете на Оборище (Панагюрище) и Пирин (Благоевград).

Интересен мач се очертава и между Германея (Сапарева баня) и Миньор (Перник). Представител на футболната Темида там ще бъде Георги Димитров.

Димитър Буров ще следи за спазването на правилата на двубоя между Ботев (Ихтиман) и Септември (Симитли). Перничанинът Димитър Димитров получи назначение за домакинството на Балкан (Варвара) срещу Вихрен (Сандански). Опитният Симеон Петров ще ръководи срещата Септември (София) - Места (хаджидимово).

Мачът между Спортист (Своге) и Струмска слава (Радомир) ще протече при съдийството на столичанина Методи Павлов.

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.