СКОНТО ООД

altech.bg%20
Играч на Миньор (Пк) пропуска една среща ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 09 Октомври 2013 14:55

 
Даниел Стефанов
Само един състезател получи персонална санкция след изиграването на неделните мачове от Югозападната „В” група.

За срок от една среща са спрени състезателните права на Даниел Стефанов от Миньор (Перник). Бившият играч на Витоша (Долна Диканя) бе изгонен при домакинството на „чуковете” срещу Беласица (Петрич). Стефанов на два пъти бе декориран в жълто от главния арбитър Людмил Павлов и остави своя тим с 10 души в 14-та минута.

Футболистът на Миньор (Перник) стана 20-ят изгонен в трета дивизия от началото на сезона.
Любопитното е, че нито един състезател в Югозападната „В” група не е почивал за натрупани 5 жълти картона след провеждането на първите осем кръга от шампионата.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Велбъжд (Кн)
КРСептември (Сим)
0:1Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
1:3Чавдар (Етрополе)
КРБанско
3:2Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
3:0Рилски спортист
КРСливнишки герой
2:2Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)
0:4Пирин (Разлог)
КРГерманея (Сб)
0:1Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРРодопи (Коз)
2:0Марица (Белово)
КРЛевски (Пат)
3:2Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)
1:1Сарая
КРВеличково
7:1Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
8+1622
2Пирин (Разлог)
8+1519
3 Оборище (Панагюрище)
8+717
 4  Сливнишки герой (Сливница)
8+715
5 Банско
8+715
6 Вихрен (Сандански)
8-113
7Германея (Сапарева баня)
8-3 13
8Миньор (Перник)
8+411
9Балкан (Ботевград)
8-111
10
Рилски спортист (Самоков)
8-511
11Марек (Дупница)
8+110
 12 Септември (Симитли)
8-310
13Чавдар (Етрополе)
8+29
14Беласица (Петрич)
8+19
 15  Ботев (Ихтиман)
8-86
16Надежда (Доброславци)
8-115
17Спортист (Своге)
8-95
18Велбъжд (Кюстендил)
8-192
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - IX кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)
-:-Хебър (Пз)
17:00Марек (Дупница)
-:-Сливнишки герой
17:00Надежда (Добр)
-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етрополе)
-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (Разлог)
-:-Миньор (Пк)
17:00Велбъжд (Кн)
-:-Банско
17:00Рилски спортист
-:-Германея (Сб)
17:00Вихрен (Санд)
-:-Септември (Сим)
17:00Беласица (Пч)
-:-Спортист (Своге)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VII кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00  Марица (Белово)-:-Величково
17:00Тракиец (Глав)
-:-Брацигово
17:00Сарая
-:-Локомотив (Септ)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Родопи (Коз)

30 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00 Чепинец (Вел)
-:-Балкан (Варвара)
17:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Левски (Пат)
17:00Спартак (Кал)
-:-Тракия (Пз)
17:00 Оборище II (Пан)
-:-Ботев (М. клисура)

Кой е тук?

В момента има 69 посетителя в сайта

Приятели

. .
.