СКОНТО ООД

altech.bg%20
Четири отбора са отличници в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 03 Октомври 2013 14:33

 
Владимир Бахъров (№23) от Сливнишки герой вече изконсумира наказанието си в мач за Купата на АФЛ, игран в сряда

Общо 19 червени картона са вдигнали арбитрите в първите 7 шампионатни кръга на Югозападната „В” група.

Само четири отбора не са били „оцветявани” в червено от началото на първенството. Най-примерни в това отношение са Оборищи (Панагюрище), Вихрен (Сандански), Септември (София) и играещият с лиценза на Перун отбор на Септември (Симитли). На другия полюс е съставът на Ботев (Ихтиман), който натрупа 4 червени картона.
 
Четирима играчи от Югозападната „В” група бяха изгонени от терена в неделните срещи. За срок от 1 среща са спрени състезателните права на Робертин Атанасов от Германея (Сапарева баня), Борислав Балджийски от Ботев (Ихтиман), Зефир Катунчев от Места (Хаджидимово) и Владимир Бахъров от Сливнишки герой (Сливница).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 82 посетителя в сайта

Приятели

. .
.