Чепинец излъга Струмска слава във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 29 Септември 2013 21:33

Футболистите на Чепинец (в червено-синьо) зарадваха феновете си с първа победа

Първа шампионатна победа постигна тимът на Чепинец. Велинградчани надвиха с 1-0 гостите от Струмска слава (Радомир).

Домакините от курортния град изнесоха по-добро първо полувреме от своя съперник. В 26-та минута Петър Лаков с диагонален шут не остави шанс на вратаря на гостите Илиян Георгиев за 1-0.

През втората част изобилстваха нервите, а играта бе доста накъсана. За Чепинец изпуснаха Христо Сталев и Кирил Михайлов. Главният арбитър Иван Иванов от София вдигна общо 9 жълти картона в мача.

Разправиите преобладаваха през второто полувреме на двубоя от Югозападната "В" група

Двубоят между Чепинец и Струмска слава бе спрян в началото за две минути, за да бъде оказана лекарска помощ на капитана на велинградчани Николай Байраков. Състоянието му бе стабилизирано. Той остана на терена до края на първото полувреме, когато бе заменен от Христо Сталев. Малко преди почивката Байраков отново пострада при сблъсък с противников състезател.

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168