Победен старт и нов треньор за децата на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 18 Септември 2013 21:19

Алекс Бекташев (в бяло-черен екип) вкара две от попаденията за Чепинец

Селекцията на Чепинец регистрира първи успех в детското областно първенство. Велинградчани се справиха със съпротивата на гостите от Стрелец (Стрелча) с 5-1. Дебют в треньорския щаб на Чепинец направи бившия играч на тима Стефан Караманов, който ще асистира на наставника Ангел Минчев.

Домакините бързо се приспособиха към мача и в разстояние на 12 минути нанизаха три попадения. Първият гол бе дело на Тошко Пашомов в 7-та минута. Примерът му последваха Георги Грънчаров и Алекс Бекташев, които се разписаха съответно в 11-та и 12-та. Един гол за „сребърните стрели“ върна Димитър Николов в 23-та минута. В 31-та Алекс Бекташев добави още едно попадение на сметката на Чепинец.

През втората част велинградчани стигнаха и до пети гол. Тошко Пашомов се разписа в 39-та минута за крайното 5-1.

Треньорският тандем на велинградчани - Стефан Караманов (вляво) и Ангел Минчев (вдясно)

Днес от ОС на БФС – Пазарджик информираха официално, че отборът на Левски (Паталеница) няма да участва в първенството. Така срещата на велинградчани от събота срещу този съперник пропадна окончателно.

„Всички тимове, които срещат Левски (Паталеница) по програма ще почиват“, уточниха пред репортер на velsport24.com от областната футболна централа.