Чепинец не се даде на Пирин (Благоевград) ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 16 Септември 2013 09:34

Велинградският отбор (в червено-синьо) записа второ равенство в шампионата

Без победител завърши футболната среща между тимовете на Чепинец (Велинград) и Пирин (Благоевград). Двубоят от Югозападната „В” група приключи при резултат 1-1.

Попаденията паднаха през втората част на мача. Домакините от Чепинец поведоха с гол на Кирил Михайлов. В 59-та минута щурмовакът на велинградчани направи 40-метров рейд до границата на наказателното поле на „орлетата”. Оттам Михайлов прати кълбото с майсторски удар в долния ляв ъгъл на Христо Бахтарлиев за 1-0.

В 68-та минута благоевградчани стигнаха до изравнително попадение от фаул. Владислав Шумантов стреля от ъгъла на наказателното поле на Чепинец, изненадвайки вратаря на домакините Станислав Томов за 1-1.

Христо Спасов търси пролука в отбраната на "орлетата"

Двубоят между Чепинец и Пирин (Благоевград) започна с 19-минутно закъснение. Длъжностните лица на срещата имаха забележки по медицинските документи на домакините, но в крайна сметка прецениха, че има пълни основания срещата да бъде проведена. Главният рефер Димитър Буров ръководи двубоят на високо ниво за стандартита на Югозападната "В" група.

По време на мача във Велинград, феновете на благоевградския клуб опънаха огромент транспарант, на който пишеше: "Свобода за националистите".