СКОНТО ООД

altech.bg%20
Жребият в Югозападната "В" група за сезон 2013/14 ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 08 Август 2013 09:29

 
На 8 август (четвъртък) се проведе церемонията по тегленето на жребия за новото първенство в Югозападната "В" група. Шампионатът ще включва 16 отбора.

Работното съвещание бе открито от председателя на ЗС на БФС - София г-н Валентин Чакъров. Всички клубове-участници имаха свои представители.

Ето и кои номера изтеглиха отборите:

1 - Места (Хаджидимово)

2 - Струмска слава (Радомир)

3 - Перун (Кресна) - ще играе на стадион "Септември" в Симитли

4 - Велбъжд (Кюстендил)

5 - Германея (Сапарева баня)

6 - Чепинец (Велинград)

7 - Ботев (Ихтиман)

8 - Спортист (Своге)

9 - Септември (София)

10 - Оборище (Панагюрище)

11 - Балкан (Варвара)

12 - Беласица (Петрич)

13 - Сливнишки герой (Сливница)

14 - Вихрен (Сандански)

15 - ОФК Пирин (Благоевград)

16 - Миньор (Перник)

1-ви кръг - 18 август (неделя) от 18,00 ч.

Места (Хаджидимово) - Миньор (Перник)

Струмска слава (Рад) - Пирин (Благоевград)

Перун - Вихрен (Сандански)

Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой

Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)

Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)

Ботев (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)

Спортист (Своге) - Септември (София)

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.