СКОНТО ООД

altech.bg%20
Жребият в Югозападната "В" група за сезон 2013/14 ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 08 Август 2013 09:29

 
На 8 август (четвъртък) се проведе церемонията по тегленето на жребия за новото първенство в Югозападната "В" група. Шампионатът ще включва 16 отбора.

Работното съвещание бе открито от председателя на ЗС на БФС - София г-н Валентин Чакъров. Всички клубове-участници имаха свои представители.

Ето и кои номера изтеглиха отборите:

1 - Места (Хаджидимово)

2 - Струмска слава (Радомир)

3 - Перун (Кресна) - ще играе на стадион "Септември" в Симитли

4 - Велбъжд (Кюстендил)

5 - Германея (Сапарева баня)

6 - Чепинец (Велинград)

7 - Ботев (Ихтиман)

8 - Спортист (Своге)

9 - Септември (София)

10 - Оборище (Панагюрище)

11 - Балкан (Варвара)

12 - Беласица (Петрич)

13 - Сливнишки герой (Сливница)

14 - Вихрен (Сандански)

15 - ОФК Пирин (Благоевград)

16 - Миньор (Перник)

1-ви кръг - 18 август (неделя) от 18,00 ч.

Места (Хаджидимово) - Миньор (Перник)

Струмска слава (Рад) - Пирин (Благоевград)

Перун - Вихрен (Сандански)

Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой

Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)

Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)

Ботев (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)

Спортист (Своге) - Септември (София)

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.