СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Югозападната „В” група тръгва на 18 август с 16 отбора ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 25 Юни 2013 13:58

 
Ръководството на Зоналния съвет на БФС – София „закова” датата 18 август 2013 г. за старт на шампионата в третия ешелон. Церемонията по тегленето на жребия за предстоящия сезон в Югозападната „В” група е насрочена за 8 август (четвъртък) от 11,00 ч. на Националния стадион „Васил Левски”.

„Присъствието на представителите на всички отбори от групата е задължително”, отсякоха от БФС.
Оттам са дали срок до 26 юли 2013 г. на клубовете да потвърдят официално участие в Югозападната „В” група за спортно-състезателната 2013-14 г. Към документацията, която следва да се представи, се включва още посочване на стадион за домакинските срещи и декларация с какви отбори и на какво ниво ще участва всеки клуб.

Според последните разчети трета дивизия ще бъде съставена от 16 отбора, както бе и през изминалия сезон 2012-13 г.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

19 август 2017 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)0:2Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)1:3ЦСКА 1948 (Сф)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРМиньор (Пк)2:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:1Сливнишки герой
КРГерманея (Сб)1:4Марек (Дупница)
КРОФК Елин Пелин1:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)5:0Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:1Рилски спортист

Контролна среща

20 август 2017 г. (неделя) - 17:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Левски (Чепинци)
shopsector.com%20
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Септември (Симитли)2+56
2Хебър (Пазарджик)2+4 6
3 Миньор (Перник)2+26
 4  ЦСКА 1948 (София)2+24
5 Беласица (Петрич)2+14
6 Марек (Дупница)2+34
7 Вихрен (Сандански)2+43
8Банско2+13
9Рилски спортист (Самоков)2 03
10
Чавдар (Етрополе)2-13
11Сливнишки герой (Сливница)2 03
 12 Пирин (Гоце Делчев)2-33
13Свобода (Пещера)2-21
14Ботев (Ихтиман)2-21
 15  Пирин (Разлог)2-11
16ОФК Елин Пелин2-30
17Балкан (Ботевград)2-30
18Германея (Сапарева баня)2-70
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

26 август 2017 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)-:-Миньор (Пк)
18:00Рилски спортист-:-Свобода (Пещера)
18:00Сливнишки герой-:-Германея (Сб)
18:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
18:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Беласица (Пч)
18:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
18:00Банско-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)-:-ОФК Елин Пелин
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

.
.
.
 
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер