СКОНТО ООД

altech.bg%20
Финалът между НСА (Сф) и Екомет 90 (Пд) в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 09 Юни 2013 18:46

На 5 юни 2013 г. стадион "Чепинец" във Велинград бе домакин на финалната среща за Купата на България за жени. В нея съперници бяха отборите на Екомет 90 (Пловдив) и НСА (София). Столичанки спечелиха мача с краен резултат 0-6 и заслужено вдигнаха ценния трофей. Показваме ви моменти преди, по време и след срещата, запечатани от фоторепортерите на velsport24.com.

 

 
Съдийската тройка начело с Цанко Миндалов (в средата) заедно с капитаните на двата отбора

 
Стартовите 11 за Екомет 90 (Пд) под звуците на националния химн

 
Титулярният състав на НСА (Сф)

 
Игрови епизод от финалната среща за Купата на България, проведена на стадион "Чепинец"

 
В наказателното поле на "розовите пантери"

 
Гръмогласната агитка на ДЮФК "Национал" не спря да подкрепя столичанки

 
Всичко е ясно - НСА взима Купата на България за осми път в своята история

 
Секретарят на Аматьорската футболна лига Александър Шатровски награждава състезателките на Екомет 90 (Пд)

 
Кметът на Велинград Иван Лебанов връчва на Кремена Петкова възпоменателния флаг за второто място на пловдивския отбор

 
Златните отличия за НСА

 
Градоначалникът Иван Лебанов връчва Купата на България за сезон 2012-13 г. на Деяна Петракиева

 
Шампионска радост за "студентките"

 
Носителките на трофея - НСА (София)

 
Златно отличие за проф. Лъчезар Димитров (вляво)

 
Второ място и сребърни отличия за Екомет 90 (Пловдив)

 
Играещата ст. треньорка на НСА - Станислава Цекова с Купата на България

Още по темата:

НСА вдигна Купата на България след голов спектакъл във Велинград

Олимпийска легенда връчи трофея на НСА

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.