СКОНТО ООД

altech.bg%20
11 футболисти и 2 служебни лица с наказания в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 06 Май 2013 15:08

 
Даниел Стефанов

Четирима състезатели на Витоша (Долна Диканя) бяха лишени от състезателни права за предстоящото домакинство на Марек (Дупница). Долнодиканчани дадоха жертвите в общинското дерби на терена на Струмска слава (Радомир), завършило без победител 1-1.

 
Драгомир Йорданов

Даниел Стефанов ще пропусне две срещи заради натрупани 9 жълти картона. Съотборниците му Мартин Стефанов и Даниел Димитров ще гледат по един мач от трибуните вследствие на пето официално предупреждение в шампионата.

Червените картони на Драгомир Йорданов от Витоша (ДД) и на Николай Хаджиниколов от Струмска слава им донесоха санкция от 1 среща.

Сумарно наказание от 3 мача получи Николай Байраков от Чепинец.

 
Николай Байраков
Капитанът на велинградчани е санкциониран за червен и за девети жълт картон. Съотборникът му Кирил Михайлов ще почива в една среща, тъй като достигна лимита от пет официални предупреждения.

Аналогични са провиненията и на Иво Райков от Пирин (Благоевград) и на Ромео Георгиев от Миньор (Бобов дол).

 
Кирил Михайлов
Двамата състезатели също са със спрени права за един мач.

Отборът на Велъжд (Кюстендил) ще бъде лишен за една среща от услугите на Адриян Бачовски. Състезателят на тима от града под Хисарлъка бе изгонен при домакинската загуба срещу Чепинец с 0-1.

 

 
Иво Райков
Персонална санкция от 2 мача пък бе наложена на нападателя на Германея (Сапарева баня) Димитър Чечев. Той получи червен картон при визитата на неговия тим в столицата на Септември.

 
Димитър Чечев
По доклад на длъжностните лица на срещата между Пирин (Благоевград) и Витоша (Бистрица) са наказани треньорът на домакините Димитър Атанасовски и техническия директор на гостите Славчо Галев. Те са лишени от правото да изпълняват функции от името на клуба за 1 среща и са глобени с 50 лева.

 

 

 
Адриян Бачовски

 

 

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)29+4075
2Оборище (Панагюрище)29+2766
3 Вихрен (Сандански)
29+1152
 4  Сливнишки герой (Сливница)
29+2450
5 Банско
29+1950
6 Миньор (Перник)
29+1548
7Пирин (Разлог)
29+1044
8Рилски спортист (Самоков)29 039
9Беласица (Петрич)29+739
10
Чавдар (Етрополе)29+937
11Септември (Симитли)
29-335
 12 Марек (Дупница)
29-533
13Надежда (Доброславци)
29-1533
14Балкан (Ботевград)
29-1531
 15  Спортист (Своге)
29-1530
16Германея (Сапарева баня)
29-2629
17Ботев (Ихтиман)29-3625
18Велбъжд (Кюстендил)29-478
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVIII кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
13Васил ТачевБеласица/Оборище
13Руслан ИвановХебър

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

4 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Надежда (Добр)
-:-Оборище (Пан)
18:00 Германея (Сб)
-:-Миньор (Пк)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Балкан (Бот)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Сливнишки герой
-:-Спортист (Своге)
18:00Банско
-:-Рилски спортист
18:00Септември (Сим)
-:-Беласица (Пч)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.