Дадоха култов сблъсък на Георги Игнатов ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Април 2013 15:16

Георги Игнатов
Битката за първото място в трета дивизия ще придобие нови измерения в неделните мачове. Лидерът Марек (Дупница) ще има визита на негостоприемния стадион „Ботев” в Ихтиман, където ще има за съперник едноименния местен тим. Съставът от „града на барикадите” ще има трудна задача с оглед и на факта, че допусна поражение срещу своя съперник на собствен терен през есента.

Христо Шиндаров
Мачът на стадион „Бончук” тогава бе спечелен от  Ботев (Ихтиман) с 0-1. Неделната среща се очаква да премине при огромен зрителски интерес. Минимум два автобуса ще тръгнат в посока Ихтиман. Нашествието на публика от Дупница със сигурност ще активизира и местните фенове.

Шефовете на арбитрите в Югозападната „В” група възложиха рисковата среща на Георги Игнатов. Засади ще маркират Димитър Русев и Добромир Митев. Четвърти съдия ще бъде Димитър Стайков. Делегат на двубоя е шефът на ОС на БФС в Софийска област – Петьо Дончев, който е и един от членовете на ръководството на столичния Зонален съвет.

Йото Гарабедов

Двубоят между Витоша (Бистрица) и Места (Хаджидимово) бе поверен на Христо Шиндаров от Панагюрище.

Иван Иванов
Флаговете ще вдигат Георги Шопов от Брацигово и Георги Стоянов от Пазарджик. Допълнителен съдия е Невелин Гугутков от Септември. Пратеник на футболната централа е Владимир Неделчев от София.

Мач №4 като главен рефер във „В” група за сезона ще регистрира Иван Иванов. Софиянецът бе изпратен да ръководи срещата между Миньор (Бобов дол) и Струмска слава (Радомир). Ролята на асистенти ще изпълняват Борислав Понорски и Олег Панайотов. Четвърти арбитър е Георги Андреев. Делегатското назначение бе дадено на бившия страничен съдия Даниел Милушев от София.

Съдийската комисия към ЗС на БФС – София определи Йото Гарабедов за главен рефер на срещата между Витоша (Долна Диканя) и Оборище (Панагюрище). Негови асистенти ще бъдат Георги Минев и Пламен Колев. Функциите на резервен съдия бяха дадени на Петър Маринов. Делегат на двубоя е Огнян Пешев от Кюстендил.

Марио Спасов

Младен Пенев

Младен Пенев от Кюстендил ще свири домакинството на закъсалия тим на Рилски спортист (Самоков) срещу Пирин (Благоевград). Лайнсмени са съгражданина му Владимир Владимиров и Ивайло Младенов от Дупница. Четвърти рефер ще бъде Емилиян Антонов. Съдийското представяне ще следи Кирил Панайотов от София.

Марио Спасов ще раздава правосъдие на срещата между Германея (Сапарева баня) и Перун (Кресна). Негови помощници ще бъдат съгражданинът му Мартин Миладинов и Ивелин Цветков от Ботевград. Ред около резервните скамейки ще създава юристът Йонко Гергов от Дупница. Пратеник на БФС е секретаря на Аматьорската футболна лига Александър Шатровски.

Петър Григоров

Арбитри от София ще пътуват за Сливница. Местният Сливнишки герой приема Велбъжд (Кюстендил). Наряд за централен съдия взе Петър Григоров. Засади ще маркират колегите му Димитър Павлов и Генчо Зарев. Четвърти съдия е Александър Йорданов. Делегатското назначение бе връчено на столичанина Васил Дакашев.