СКОНТО ООД

altech.bg%20
Левски (Дб) се сбогува с „В” група ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 02 Юни 2009 15:11
 Отборът на Люлин (Сф) увеличи шансовете си за спасение след победата си в Сапарева баня

Два кръга преди края на сезона, първият изпадащ отбор в Югозападната „В” група вече е известен. Това е новакът Левски (Дб), който претърпя загуба с 3-2 при гостуването си на Сливнишки герой (Сливница). Така тимът вече изостава на 7 точки от спасителното 18-то място, което означава, че вече и на теория и на практика отборът на Левски (Дб) е изпаднал в окръжната група.

Вторият изпадащ от трета дивизия продължава да бъде неизвестен до момента. 180 игрови минути преди края на първенството общо 4 отбора – Люлин (Сф), Ботев (Ихт), Пирин 2001 (Блгр) и Чепинец (Вел) са сред застрашените.

Столичният „Люлин” си тръгна с победата от стадиона в Сапарева баня в този кръг. Там клубът от София преодоля домакините от „Германея” с 1-2. Междувременно тимът бе напуснат преди броени дни от старши треньора си Венци Арсов.

Победа като гост грабна и Пирин 2001 (Благоевград). Играчите на Ивайло Андонов победиха Витоша (Бистрица) с 0-1 и са на 3 точки от оцеляването.

Ботев (Ихтиман) прекъсна лошата си серия на стадиона на гара Елин Пелин, където игра поради наказание. С точни изстрели на Кристиян Дечев и Николай Йорданов, ихтиманци взеха ценна победа в битката за спасение с 2-1 срещу Струмска слава (Радомир). Гостите направиха загубата си по-почетна 20 минути преди края.

Лидерът в трета дивизия - Малеш (Микрево) измъкна изстрадан успех с 1-0 срещу гостуващия Велбъжд (Костинброд). Пестеливата игра на футболистите на Пламен Мицански можеше да им струва скъпо. Победното попадение отбеляза Цветан Николов в продължението на втората част.

Вторият в подреждането – Септември (Симитли) добави 3 точки към актива си, побеждавайки при гостуването си Пирин (Разлог) с 0-1. Точен за победителите бе Александър Башлиев.

Миньор (Бобов дол) не допусна изненада срещу Места (Хаджидимово) и спечели с убедителното 4-1.

Левски (Елин Пелин) се отпуши при визитата си на Велбъжд (Кюстендил). Играчите от Ел Пел спечелиха с 1-4 след хеттрик на Янко Янков.

Банско (Добринище) надви Хебър (Пазарджик) с 3-1, а в редиците на гостите в игра влезе като резерва и клубния бос Борислав Даскалов.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)
1:2Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
1:0Банско
КРРилски спортист
2:0Сливнишки герой
КРБеласица (Пч)
1:1Миньор (Пк)
КРНадежда (Добр)
1:0Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)
1:2Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:1Германея (Сб)
КРСпортист (Своге)
1:2Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВеличково
0:0Марица (Белово)
КРРодопи (Коз)
1:3Вихър (Ветрен)
КР    Брацигово3:1 Тракиец (Глав)
КРЛокомотив (Септ)0:2Сарая

14 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
0:0Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)
0:5 Чико-Бунара (Бяга)
КРТракия (Пз)
0:3Спартак (Кал)
КРБотев (М. клисура)
3:3Оборище II (Пан) 

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)27+3769
2Оборище (Панагюрище)27+2462
3 Банско27+2049
 4  Вихрен (Сандански)27+948
5 Сливнишки герой (Сливница)27+2347
6 Пирин (Разлог)27+1344
7Миньор (Перник)27+942
8Рилски спортист (Самоков)27+239
9Беласица (Петрич)27+635
10
Чавдар (Етрополе)27+733
11Марек (Дупница)27-430
 12 Надежда (Доброславци)
27-1730
13Септември (Симитли)
27-529
14Германея (Сапарева баня)
27-2228
 15  Балкан (Ботевград)
27-1528
16Спортист (Своге)27-1427
17Ботев (Ихтиман)27-3125
18Велбъжд (Кюстендил)27-428
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Марек (Дупница)   
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
16:00 Миньор (Пк)-:-Спортист (Своге)
16:00Банско
-:-Вихрен (Санд)
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Сливнишки герой
-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)
-:-Рилски спортист
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Надежда (Добр)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
22+6361
2Чепинец (Велинград)
22+2849
3Сарая
22+1941
 4 Левски (Паталеница)
22+1740
5Балкан (Варвара)
22+1738
6Брацигово
22+1836
7Тракиец (Главиница)
22-1431
 8 Величково
22+430
9Тракия (Пазарджик)
22-1328
10
Спартак (Калугерово)
22+227
11Вихър (Ветрен)
22-1524
 12 Оборище II (Панагюрище)
22-1423
13Марица (Белово)
22-2020
14Родопи (Козарско)
22-1217
 15  Локомотив (Септември)
22-3815
 16 Ботев (Момина клисура)
22-4011
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая
-:-Левски (Пат)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Балкан (Варвара)
16:00Брацигово
-:-Величково
16:00Тракиец (Глав)
-:-Тракия (Пз)  
16:00   Вихър (Ветрен)
-:-Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Ботев (М. клисура) 
16:00Спартак (Кал)
-:-Локомотив (Септ)

Кой е тук?

В момента има 64 посетителя в сайта

Приятели

. .
.