СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградските футболни таланти втори на турнир в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 01 Юни 2009 16:22

Играчите на Николай Гълев  с достойно представяне на финала

 „Чепинец” вкара 8 и допусна 2 гола на детския турнир в Пазарджик

Децата на “Чепинец” завоюваха второто място в крайното класиране на футболния турнир „Млади надежди 2009”, проведен в събота и неделя в Пазарджик. Велинградчани отстъпиха с 2-1 срещу Бенковски (Пазарджик) на финала. Тимът от областния град поведе в резултата с гол на Иван Андреев от дузпа. „Чепинци” изравниха чрез Димитър Тодоров. С второ попадение играчите на „Бенковски” вдигнаха шампионската купа. 

Преди това в първите 2 кръга възпитаниците на Николай Гълев регистрираха победи срещу своите съперници Ботев (Момина клисура) и Спартак (Пещера), съответно с 6-0 и 1-0.

За най-полезен състезател бе определен Иван Андреев от Бенковски (Пз), който стана и голмайстор на турнира с 6 точни попадения.

 Павел Янев

Двама играчи на „Чепинец” грабнаха индивидуални награди. За най-добър нападател бе определен Павел Янев, а най-добър защитник стана Али Джихан.

Първите 4 отбора в крайното класиране получиха футболна екипировка, купи и по 2 топки от организаторите от Община Пазарджик.

Финални срещи – резултати:

Бенковски (Пз) – Чепинец (Велинград)        2-1
Спартак (Пещера) – Хебър (Пз)            1-2
ФК Пазарджик – Вихър (Ветрен)            2-0
Брацигово – Ботев (М.клисура)            4-2

Крайно класиране
1.    Бенковски (Пз)
2.    Чепинец (Велинград)   
3.    Хебър (Пз)
4.    Спартак (Пещера)
5.    ФК Пазарджик
6.    Вихър (Ветрен)
7.    Брацигово
8.    Ботев (М.клисура)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 152 посетителя в сайта

Приятели

. .
.