СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградските футболни таланти втори на турнир в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 01 Юни 2009 15:22

Играчите на Николай Гълев  с достойно представяне на финала

 „Чепинец” вкара 8 и допусна 2 гола на детския турнир в Пазарджик

Децата на “Чепинец” завоюваха второто място в крайното класиране на футболния турнир „Млади надежди 2009”, проведен в събота и неделя в Пазарджик. Велинградчани отстъпиха с 2-1 срещу Бенковски (Пазарджик) на финала. Тимът от областния град поведе в резултата с гол на Иван Андреев от дузпа. „Чепинци” изравниха чрез Димитър Тодоров. С второ попадение играчите на „Бенковски” вдигнаха шампионската купа. 

Преди това в първите 2 кръга възпитаниците на Николай Гълев регистрираха победи срещу своите съперници Ботев (Момина клисура) и Спартак (Пещера), съответно с 6-0 и 1-0.

За най-полезен състезател бе определен Иван Андреев от Бенковски (Пз), който стана и голмайстор на турнира с 6 точни попадения.

 Павел Янев

Двама играчи на „Чепинец” грабнаха индивидуални награди. За най-добър нападател бе определен Павел Янев, а най-добър защитник стана Али Джихан.

Първите 4 отбора в крайното класиране получиха футболна екипировка, купи и по 2 топки от организаторите от Община Пазарджик.

Финални срещи – резултати:

Бенковски (Пз) – Чепинец (Велинград)        2-1
Спартак (Пещера) – Хебър (Пз)            1-2
ФК Пазарджик – Вихър (Ветрен)            2-0
Брацигово – Ботев (М.клисура)            4-2

Крайно класиране
1.    Бенковски (Пз)
2.    Чепинец (Велинград)   
3.    Хебър (Пз)
4.    Спартак (Пещера)
5.    ФК Пазарджик
6.    Вихър (Ветрен)
7.    Брацигово
8.    Ботев (М.клисура)

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСвобода (Пещера)3:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой1:3Хебър (Пз)
КРБотев (Ихтиман)1:2Беласица (Пч)
КРРилски спортист5:1Германея (Сб)
КРСептември (Сим)
1:1Чавдар (Етрополе)
КР Пирин (ГД)0:2Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)3:0Миньор (Пк)
КРБанско 6:2Балкан (Бот)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЦСКА 1948 (Сф)6:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБалкан (Варвара) 6:2Зенит (В. дол)        
СЛБратаница 0:4 Брацигово
КРТракия (Пз) 0:1 Родопи (Коз)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Вихър (Ветрен)      

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР  Чепинец (Вел)4:1Величково
КРСпартак (Кал)5:2Тракиец (Глав)
КРСарая0:2Левски (Пат)
КРЛокомотив (Септ)0:4Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - XIII кръг

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:1Пирин 2001 (Блгр)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)16+3544
2Вихрен (Сандански)16+2237
3 Хебър (Пазарджик)16+2137
 4  Септември (Симитли)16+1530
5 Банско16+625
6 Миньор (Перник)16+224
7 Сливнишки герой (Сливница)16+323
8Свобода (Пещера)16-523
9Пирин (Разлог)16+823
10
Марек (Дупница)16+422
11Рилски спортист (Самоков)16+121
 12 Чавдар (Етрополе)16 021
13Беласица (Петрич)16-1219
14Пирин (Гоце Делчев)16-1616
 15  Балкан (Ботевград)16-715
16ОФК Елин Пелин16-2211
17Германея (Сапарева баня)16-278
18Ботев (Ихтиман)16-288
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

25 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)-:-Банско
14:00Беласица (Пч)-:-Свобода (Пещера)
14:00Германея (Сб)-:-Пирин (ГД)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Марек (Дупница)
14:00ОФК Елин Пелин-:-Рилски спортист
14:00Пирин (Разлог)-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
14:00Балкан (Бот)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Миньор (Пк)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)14+5239
2Брацигово14+3035
3 Балкан (Варвара)14+2632
 4  Левски (Паталеница)14+1731
5 Чепинец (Велинград)14+3030
6 Вихър (Ветрен)14-322
7Оборище II (Панагюрище)
14+220
 8 Величково14 018
9Сарая14-217
10
Спартак (Калугерово)14+115
11Локомотив (Септември)14-215
 12 Тракия (Пазарджик)14-2714
13Родопи  (Козарско)14-1412
14Тракиец (Главиница)14-198
 15  Зенит (Ветрен дол)14-467
16Братаница14-455
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

 25 ноември 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00   Левски (Пат)-:-Тракия (Пз)
12:00 Тракиец (Глав)-:-Локомотив (Септ)

25 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00    Зенит (В. дол)-:-Братаница            
14:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)
14:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

26 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Величково-:-Сарая
14:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 78 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер