СКОНТО ООД

altech.bg%20
Вечното дерби Левски – ЦСКА се пренася в „Стани богат” ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 25 Март 2013 20:23

 
Станислав Ангелов (вляво) и Михаил Венков играят благотворително в "Стани богат"

Вечното дерби Левски – ЦСКА ще влезе в студиото на „Стани богат” утре, 26 март, когато на стола на богатството ще седнат Станислав Ангелов и Михаил Венков.

Двубоят между сините и червените ще накара дори публиката в студиото да гласува за своя любим отбор, а един от най-верните фенове на ЦСКА – самият Ники Кънчев, ще получи подарък. Двамата футболисти ще трябва да познаят съставките на традиционно исландско ястие, да разкрият от къде идва името Гандлаф, като разбира се, неминуемо ще трябва да отговорят и на въпрос в областта на спорта.

Безпристрастен съдия ли ще бъде Ники Кънчев и как ще завърши благотворителният мач между двата отбора, ще разберем в утрешния епизод на „Стани богат”, от 20.00 ч. по Нова ТВ.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.