СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в Югозападната "В" група за сезон 2012-13 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 02 Юни 2013 23:01
 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

сезон 2012/13 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Марек (Дупница)302262701372
2.Витоша (Бистрица)302253521071
3.ОФК Пирин (Благоевград)301956692662
4.Сливн. герой (Сливница)301695441857
5.Оборище (Панагюрище)301668493054
6.Струмска слава (Радомир)301479412649
7.Перун (Кресна)3012513363741
8.Велбъжд (Кюстендил)3011712293240
9.Германея (Сапарева баня)3012216334838
10.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)3011415374437
11.Места (Хаджидимово)3011316324236
12.Ботев (Ихтиман)309516293832
13.Витоша (Долна Диканя)308616255230
14.Септември (София)306717276025
15.Рилски спортист (Самоков)306420287122
16.Миньор (Бобов дол)302523126611
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

ВПМарек (Дупница)0:1Хебър (Пз)
ВПОборище (Пан)
2:0Ботев (Ихтиман)
ВПВелбъжд (Кн)
3:3Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
ВПБеласица (Пч)
5:2Германея (Сб)
ВПРилски спортист
1:0Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)       

Обл. п-во за деца - VI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)1:3Чико-Бунара (Бяга)

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 251 посетителя в сайта

Приятели

. .
.