Юрист ще отсъжда на Рилски спортист и Чепинец

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Юрист ще отсъжда на Рилски спортист и Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 01 Март 2013 00:50

 
Дупнишкият адвокат Йонко Гергов (в жълто-черно) ще раздава правосъдие в Самоков, а съгражданинът му Калоян Кацаров (вдясно) ще бъде резервен арбитър на мача
Популярният адвокат и общински съветник от Дупница Йонко Гергов получи наряд за срещата между Рилски спортист (Самоков) и Чепинец (Велинград). В неделя от 15,00 часа се подновява първенството в Югозападната „В” група.
 
Николай Добрев

Засади на стадион „Искър” в Самоков ще вдигат Красимир Кирилов от Бобов дол и Райко Цветков от Кюстендил. Четвърти съдия ще бъде Калоян Кацаров от Дупница. Пратеник на БФС е шефът на столичните първенства във футболната централа Николай Добрев.

Йонко Гергов ще запише мач №4 през сезона в Югозападната трета дивизия. Бившият кандидат за кмет на Дупница е вдигнал и един червен картон от началото на първенството.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРСептември (Сим)
0:2Хебър (Пз)
КРПирин (Разлог)
2:0Оборище (Пан)
КРСливнишки герой1:0Банско
КРРилски спортист
1:0Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:0Велбъжд (Кн)
КРБалкан (Бот)
1:3Марек (Дупница)
КРМиньор (Пк)
3:1Чавдар (Етрополе)
КРГерманея (Сб)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРСпортист (Своге)3:3Надежда (Добр)

Контролна среща

19 август 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:2Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)2+76
2Германея (Сапарева баня)
2+26
3 Хебър (Пазарджик)
2+24
 4  Сливнишки герой (Сливница)
2+14
5 Надежда (Доброславци)
2+14
6 Оборище (Панагюрище)
2+13
7Марек (Дупница)
2+13
8Миньор (Перник)
2+13
9Ботев (Ихтиман)
2 03
10
Вихрен (Сандански)
2 03
11Рилски спортист (Самоков)
2-23
 12 Беласица (Петрич)
2+23
13Чавдар (Етрополе)
2 03
14Балкан (Ботевград)
2 03
 15  Спортист (Своге)2-21
16Банско
2-20
17Септември (Симитли)
2-40
18Велбъжд (Кюстендил)2-80
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

22 август 2018 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Балкан (Бот)
18:00Оборище (Пан)-:-Беласица (Пч)
18:00Банско
-:-Септември (Сим)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Германея (Сб)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Сливнишки герой
18:00Велбъжд (Кн)
-:-Спортист (Своге)
18:00Надежда (Добр)-:-Миньор (Пк)
18:00Вихрен (Санд)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)
-:-Рилски спортист

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.