СКОНТО ООД

altech.bg%20
Стадион „Чепинец” взе лиценз за „Б” група ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 27 Февруари 2013 23:40

 

И последното формално препятствие за изиграването на футболната среща между Пирин (Разлог) и Калиакра (Каварна) във Велинград бе преодоляно. Както вчера velsport24.com първи написа, съботната среща от „Б” Професионална футболна група ще се състои в курортния град поради наказание на клуба – домакин.

От СТК на БФС дадоха срок на символичните домакини от Пирин (Разлог) до 12,00 ч. на 28 февруари да представят документи дали стадиона отговаря на изискванията за провеждането на мачове от професионалния футбол.

Назначената за случая общинска комисия извърши днес инспекция на спортното съоръжение. В нея влязоха представители на общината, полицията и пожарната във Велинград.

„Установено е, че обектът, към момента на проверката отговаря на изискванията на БФС, залегнали в Наредбата за сигурността на спортните обекти и мерките срещу насилието, лошото поведение, преди, по време и след провеждане на спортни прояви, организирани на стадиони и в спортни зали”, се съобщава в официалното становище, подписано от 5-членната комисия. То е единодушно и важи за срок до 15 февруари 2014 г.

Съботният двубой между Пирин (Разлог) и Калиакра (Каварна) ще бъде първият официален мач от професионалния футбол, игран в последните 5 години на територията на област Пазарджик.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)
1:2Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
1:0Банско
КРРилски спортист
2:0Сливнишки герой
КРБеласица (Пч)
1:1Миньор (Пк)
КРНадежда (Добр)
1:0Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)
1:2Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:1Германея (Сб)
КРСпортист (Своге)
1:2Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВеличково
0:0Марица (Белово)
КРРодопи (Коз)
1:3Вихър (Ветрен)
КР    Брацигово3:1 Тракиец (Глав)
КРЛокомотив (Септ)0:2Сарая

14 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
0:0Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)
0:5 Чико-Бунара (Бяга)
КРТракия (Пз)
0:3Спартак (Кал)
КРБотев (М. клисура)
3:3Оборище II (Пан) 

Обл. п-во за деца - XI кръг

13 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРСвобода (Пещ)0:4Чепинец (Вел)   
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)27+3769
2Оборище (Панагюрище)27+2462
3 Банско27+2049
 4  Вихрен (Сандански)27+948
5 Сливнишки герой (Сливница)27+2347
6 Пирин (Разлог)27+1344
7Миньор (Перник)27+942
8Рилски спортист (Самоков)27+239
9Беласица (Петрич)27+635
10
Чавдар (Етрополе)27+733
11Марек (Дупница)27-430
 12 Надежда (Доброславци)
27-1730
13Септември (Симитли)
27-529
14Германея (Сапарева баня)
27-2228
 15  Балкан (Ботевград)
27-1528
16Спортист (Своге)27-1427
17Ботев (Ихтиман)27-3125
18Велбъжд (Кюстендил)27-428
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Марек (Дупница)   
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
16:00 Миньор (Пк)-:-Спортист (Своге)
16:00Банско
-:-Вихрен (Санд)
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Сливнишки герой
-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)
-:-Рилски спортист
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Надежда (Добр)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
22+6361
2Чепинец (Велинград)
22+2849
3Сарая
22+1941
 4 Левски (Паталеница)
22+1740
5Балкан (Варвара)
22+1738
6Брацигово
22+1836
7Тракиец (Главиница)
22-1431
 8 Величково
22+430
9Тракия (Пазарджик)
22-1328
10
Спартак (Калугерово)
22+227
11Вихър (Ветрен)
22-1524
 12 Оборище II (Панагюрище)
22-1423
13Марица (Белово)
22-2020
14Родопи (Козарско)
22-1217
 15  Локомотив (Септември)
22-3815
 16 Ботев (Момина клисура)
22-4011
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая
-:-Левски (Пат)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Балкан (Варвара)
16:00Брацигово
-:-Величково
16:00Тракиец (Глав)
-:-Тракия (Пз)  
16:00   Вихър (Ветрен)
-:-Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Ботев (М. клисура) 
16:00Спартак (Кал)
-:-Локомотив (Септ)

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.