СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Чепинец” излиза на финал в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 30 Май 2009 20:17

Велинградските млади таланти отказаха съперниците си

 Павел Янев вкара 4 гола за 2 мача в Пазарджик

„Чепинец” записа 2 победи в днешния първи ден от детския турнир „Млади надежди” в Пазарджик и утре ще играе на финала срещу Бенковски (Пз). Възпитаниците на треньора Николай Гълев пометоха конкуренцията в днешните си изяви на стадион „Георги Бенковски”. Велинградчани разгромиха с 6-0 състава на Ботев (Момина клисура) в първия кръг. Хеттрик записа Павел Янев, 2 гола вкара Димитър Тодоров, а 1 гол добави Стефан Георгиев. Във втория си мач срещу добре балансирания отбор на Спартак (Пещера) велинградчани измъкнаха успеха с 1-0 след скъпоценен гол на Павел Янев, който даде сериозна заявка за реализатор №1 на турнира.

„Чака ни тежък мач, но сме длъжни да спечелим на финала”, заяви днес специално за VELSPORT24.com старши треньорът на “Чепинец” Николай Гълев

Резултати от турнира „Млади надежди”

Първи кръг

Спартак (Пещера) – ФК Пазарджик       4-3
Бенковски (Пз) – Брацигово                   4-0
Хебър (Пз) – Вихър (Ветрен)                    2-1
Чепинец – Ботев (Момина клисура)        6-0

Втори кръг

ФК Пазарджик – Брацигово        2-0
Вихър (Ветрен) – Ботев (Момина клисура) 5-3 след дузпи (2-2 в ред.вр.)
Чепинец – Спартак (Пещера)        1-0
Бенковски (Пз) – Хебър (Пз)         1-0

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 13 посетителя в сайта

Приятели

. .
.