СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Чепинец” излиза на финал в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 30 Май 2009 21:17

Велинградските млади таланти отказаха съперниците си

 Павел Янев вкара 4 гола за 2 мача в Пазарджик

„Чепинец” записа 2 победи в днешния първи ден от детския турнир „Млади надежди” в Пазарджик и утре ще играе на финала срещу Бенковски (Пз). Възпитаниците на треньора Николай Гълев пометоха конкуренцията в днешните си изяви на стадион „Георги Бенковски”. Велинградчани разгромиха с 6-0 състава на Ботев (Момина клисура) в първия кръг. Хеттрик записа Павел Янев, 2 гола вкара Димитър Тодоров, а 1 гол добави Стефан Георгиев. Във втория си мач срещу добре балансирания отбор на Спартак (Пещера) велинградчани измъкнаха успеха с 1-0 след скъпоценен гол на Павел Янев, който даде сериозна заявка за реализатор №1 на турнира.

„Чака ни тежък мач, но сме длъжни да спечелим на финала”, заяви днес специално за VELSPORT24.com старши треньорът на “Чепинец” Николай Гълев

Резултати от турнира „Млади надежди”

Първи кръг

Спартак (Пещера) – ФК Пазарджик       4-3
Бенковски (Пз) – Брацигово                   4-0
Хебър (Пз) – Вихър (Ветрен)                    2-1
Чепинец – Ботев (Момина клисура)        6-0

Втори кръг

ФК Пазарджик – Брацигово        2-0
Вихър (Ветрен) – Ботев (Момина клисура) 5-3 след дузпи (2-2 в ред.вр.)
Чепинец – Спартак (Пещера)        1-0
Бенковски (Пз) – Хебър (Пз)         1-0

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
15:00Сарая-:-Спартак (Кал)
15:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.