СКОНТО ООД

altech.bg%20
Битката за спасение – очаквай неочакваното ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 30 Май 2009 08:29
 Съставът на Витоша (Бистрица) приема застрашения тим на Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин (Разлог) ще приеме Септември (Симитли) в най-любопитният двубой от XXXVI кръг на Югозападната трета дивизия в неделя. Домакините са един от последните тимове, който може да се опъне на тима, воден от Спас Стоименов. Двубоят е от особено значение за състава на „Септември”. Отбора от Симитли вече изостава с 3 точки от основният си конкурент за „Б”  група – „Малеш” и всяка загуба на точки преди сблъсъка между двата гранда може да предреши окончателно съдбата на първото място в полза на състава от Микрево.

Срещата на стадиона в Разлог ще ръководи Ангел Баялцалиев, който е син на бившия елитен тъчрефер Детелин Баялцалиев.

Водачът Малеш (Микрево) ще има сравнително леката задача да вземе победата у дома срещу Велбъжд (Костинброд).

Много неизвестни крие борбата за спасение. Сред застрашените са Пирин 2001 (Благоевград), Ботев (Ихтиман), Люлин (Сф) и Левски (Дб).

Лишеният от домакинство за 1 среща Ботев (Ихтиман) ще приеме на стадиона на гара Елин Пелин гостуващия Струмска слава (Радомир).

В Сапарева баня домакините от „Германея” ще посрещнат затъващия тим на Люлин (Сф), който също се нуждае повече от всякога от точки. За гостите наказани са Борислав Родопски и Йордан Калеканов.

Битка за оцеляване ще води и Пирин 2001 (Благоевград). Отборът на Ивайло Андонов ще има визита на Витоша (Бистрица).

Сливнишки герой (Сливница) пък излиза пред собствена публика срещу намиращия се на последното място в трета дивизия тим на Левски (Долна баня). При загуба гостите почти сигурно ще изпаднат и на теория от „В” група.

В мач за престиж съставът на Банско (Добринище) ще домакинства на Хебър (Пазарджик).

На стадион „Николай Кръстев – Шулц” състава на Миньор (Бобов дол) ще излезе срещу Места (Хаджидимово).

В Кюстендил съперници ще бъдат Велбъжд (Кн) и Левски (Елин Пелин). Срещата в града под Хисарлъка е поверена на рефера Иван Бабанов от Сандански.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
15:00Сарая-:-Спартак (Кал)
15:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.