СКОНТО ООД

altech.bg%20
Битката за спасение – очаквай неочакваното ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 30 Май 2009 07:29
 Съставът на Витоша (Бистрица) приема застрашения тим на Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин (Разлог) ще приеме Септември (Симитли) в най-любопитният двубой от XXXVI кръг на Югозападната трета дивизия в неделя. Домакините са един от последните тимове, който може да се опъне на тима, воден от Спас Стоименов. Двубоят е от особено значение за състава на „Септември”. Отбора от Симитли вече изостава с 3 точки от основният си конкурент за „Б”  група – „Малеш” и всяка загуба на точки преди сблъсъка между двата гранда може да предреши окончателно съдбата на първото място в полза на състава от Микрево.

Срещата на стадиона в Разлог ще ръководи Ангел Баялцалиев, който е син на бившия елитен тъчрефер Детелин Баялцалиев.

Водачът Малеш (Микрево) ще има сравнително леката задача да вземе победата у дома срещу Велбъжд (Костинброд).

Много неизвестни крие борбата за спасение. Сред застрашените са Пирин 2001 (Благоевград), Ботев (Ихтиман), Люлин (Сф) и Левски (Дб).

Лишеният от домакинство за 1 среща Ботев (Ихтиман) ще приеме на стадиона на гара Елин Пелин гостуващия Струмска слава (Радомир).

В Сапарева баня домакините от „Германея” ще посрещнат затъващия тим на Люлин (Сф), който също се нуждае повече от всякога от точки. За гостите наказани са Борислав Родопски и Йордан Калеканов.

Битка за оцеляване ще води и Пирин 2001 (Благоевград). Отборът на Ивайло Андонов ще има визита на Витоша (Бистрица).

Сливнишки герой (Сливница) пък излиза пред собствена публика срещу намиращия се на последното място в трета дивизия тим на Левски (Долна баня). При загуба гостите почти сигурно ще изпаднат и на теория от „В” група.

В мач за престиж съставът на Банско (Добринище) ще домакинства на Хебър (Пазарджик).

На стадион „Николай Кръстев – Шулц” състава на Миньор (Бобов дол) ще излезе срещу Места (Хаджидимово).

В Кюстендил съперници ще бъдат Велбъжд (Кн) и Левски (Елин Пелин). Срещата в града под Хисарлъка е поверена на рефера Иван Бабанов от Сандански.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.