СКОНТО ООД

altech.bg%20
577 наказателни картона за отборите от трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 04 Декември 2012 16:46

 
Играчите на Витоша (Бистрица) са без червен картон през есента в трета дивизия

С 531 жълти и 46 червени картона завърши есенният дял за 16-те отбора от Югозападната „В” група, научи velsport24.com.

Лидери в класацията за феърплей са тимовете на Витоша (Бистрица) и Рилски спортист (Самоков), които единствени в трета дивизия финишираха без допуснат червен картон.

Веднага след тях се нареждат пет отбора. Велбъжд (Кюстендил), Витоша (Долна Диканя), Перун (Кресна), Септември (София) и Чепинец (Велинград) приключиха първата половина от първенството с по един изгонен състезател.

По двама отстранени играчи в рамките на есенния полусезон имат отборите на Сливнишки герой (Сливница) и Марек (Дупница). Тимът на Германея (Сапарева баня) натрупа три червени картона.

По четири пъти реферите са гонили от терена състезатели на ОФК Пирин (Благоевград) и на Оборище (Панагюрище).

Три отбора преминаха лимита от пет червени картона, които носят парична санкция в размер на 500 лева.

Отборът на Струмска слава (Радомир) събра шест червени картона, като един от тях идва от турнира за купата на България.

Осем са изгонените футболисти на състава на Ботев (Ихтиман). Санкцията за един от тях е получена в мач за купата на Аматьорската футболна лига.

Съставът на Места (Хаджидимово) постави абсолютен рекорд в историята на Югозападната „В” група. Само за половин сезон тимът от стадион „Димитър Лекин” събра десет червени картона. Постижението трудно може да бъде подобрено от друг отбор в третия ешелон.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРНадежда (Добр)
2:2Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Сарая
КРОборище II (Пан)
1:9Чико-Бунара (Бяга)
КР   Ботев (М. клисура)
0:1Локомотив (Септ)
КР  Вихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Рилски спортист (Самоков)
16-521
10
Чавдар (Етрополе)
16+820
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2013
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
14+4337
2Чепинец (Велинград)
14+2132
3Левски (Паталеница)
14+2432
 4 Балкан (Варвара)
14+1427
5Величково
14+1022
6Сарая
14+722
7Тракиец (Главиница)
14-922
 8 Брацигово
14+922
9Тракия (Пазарджик)
14-618
10
Вихър (Ветрен)
14-517
11Спартак (Калугерово)
14+115
 12 Оборище II (Панагюрище)
14-1213
13Родопи (Козарско)
14-712
14Марица (Белово)
14-209
 15  Локомотив (Септември)
14-356
 16 Ботев (Момина клисура)
14-355
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Брацигово
-:-Марица (Белово)
14:00Сарая
-:-Оборище II (Пан)
14:00   Тракиец (Глав)
-:- Вихър (Ветрен)
14:00 Тракия (Пз)
-:-Родопи (Коз)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Спартак (Кал)
-:-Чепинец (Вел)
14:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)
-:-Балкан (Варвара)
14:00Левски (Пат)
-:-Ботев (М. клисура) 

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.