СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Наказаха Пирин (Благоевград) за хвърлени предмети ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 27 Ноември 2012 20:09

 
Николай Байраков
Четирима състезатели бяха санкционирани от Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – София.

Заради провинения в мачовете от неделния кръг в Югозападната „В” група бяха спрени правата на трима играчи. Димитър Андонов от състава на Марек (Дупница) ще пропусне 2 срещи. Той натрупа девет жълти картона в третия ешелон.

По пет официални предупреждения в шампионата събраха Николай Байраков от Чепинец (Велинград) и Красимир Ангелов от Перун (Кресна). Те отпадат от сметките за по една среща.

ОФК Пирин (Благоевград) пък бе глобен с 50 лева за хвърлени единични предмети по време на домакинския мач срещу Оборище (Панагюрище).

Състезателят на Струмска слава (Радомир) Димитър Райчев бе наказан за един мач. Той получи червен картон при гостуването на отбора му срещу Черно море (Варна). Реваншът в турнира за Купата на България бе спечелен от „моряците” с 2-0.

Въпреки наложената санкция, Райчев ще започне „на чисто” новата 2013 година. Неговият отбор играе в четвъртък отложената среща за първенство срещу Места в Хаджидимово и по този начин наказанието му ще бъде изконсумирано.

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРСептември (Сим)1:0Банско               

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСвобода (Пещера)2:1Чавдар (Етрополе)
КРРилски спортист2:2Хебър (Пз)
КРВихрен (Санд)2:0Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)3:1ОФК Елин Пелин
КРБеласица (Пч)1:3Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)1:0Сливнишки герой
КРПирин (ГД)3:2Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)      

Обл. п-во за деца - V кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:0Спартак (Кал)

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          
КРЗенит (В. дол)1:1Величково

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)         
КРБратаница3:8Левски (Пат)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VIII кръг

22 октомври 2017 г. (неделя) - 12:00 ч.

12:00Чавдар (Етр)-:-Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)12+1928
3 Септември (Симитли)12+1627
 4  Хебър (Пазарджик)12+1225
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско12+218
7 Пирин (Разлог)12+717
8Чавдар (Етрополе)12+117
9Сливнишки герой (Сливница)12-216
10
Рилски спортист (Самоков)12-115
11Марек (Дупница)12+215
 12 Свобода (Пещера)12-814
13Пирин (Гоце Делчев)12-813
14Беласица (Петрич)12-913
 15  Балкан (Ботевград)12-213
16Ботев (Ихтиман)12-198
17ОФК Елин Пелин12-158
18Германея (Сапарева баня)12-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Свобода (Пещера)
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Вихрен (Санд)
16:00Банско-:-Марек (Дупница)
16:00Сливнишки герой-:-Ботев (Ихтиман)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Балкан (Варвара)10+1925
3 Брацигово9+1724
 4  Левски (Паталеница)10+1221
5 Вихър (Ветрен)10+118
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Локомотив (Септември)10+715
 8 Оборище II (Панагюрище)9+413
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково10-79
13Зенит (Ветрен дол)10-266
14Тракиец (Главиница)10-165
 15  Братаница10-314
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

 28 октомври 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)

28 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Братаница        

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

14:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)       
16:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово 

29 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)            
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Зенит (В. дол)
16:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 88 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер