СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пирин (Рз) без двама срещу кандидат за „Б” група ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 27 Май 2009 19:50

Методи Стойнев извън футболните терени за 2 години

 Николай Жегов

Тежък домакински мач с претендента за професионален футбол Септември (Симитли) чака в неделя Пирин (Разлог). Домакините, чиито главен мениджър е велинградчанина Никола Вандов – Ван Гаал няма да могат да разчитат на двама ключови играчи за сблъсъка си с тима на Апостол Апостолов – Поли.

През седмицата бяха спрени правата на титулярния вратар на отбора от пиринско Николай Жегов, който получи директен червен картон при гостуването на неговия тим на „Чепинец” (3-3). Заместилият го за 30 минути между рамките на разложката врата и получил 3 гола Стоян Райков също отпада от сметките на наставника Петър Панков. Той ще отсъства заради натрупани жълти картони и също отнесе наказание за 1 среща.

Кадрови проблеми натиснаха и столичния „Люлин”, който има стратегическо гостуване в Сапарева баня. Със спрени състезателни права за този мач са Борислав Родопски и Йордан Калеканов.

Още 3 футболисти ще почиват тази неделя. Милен Игнатов твърдо пропуска домакинството на неговия Миньор (Бобов дол) срещу Места (Хаджидимово) на култовия стадион «Николай Кръстев – Шулц».

Филип Велев от Левски (Елин Пелин) пък е санкциониран за 2 срещи заради червения картон, получен срещу Малеш (Микрево).

Васил Геров от Хебър (Пазарджик) също ще бъде на трибуните в следващите 2 двубоя на тима от областния град.

Дисциплинарната комисия към Зоналният съвет на БФС - София наказа Септември (Симитли) с лишаване от домакинство за 4 срещи и парична глоба в размер на 750 лева. Футболиста на «Септември» Методи Стойнев е аут от футбола в следващите 2 години.

Случаят «Симитли» ще продължи с решение на Спортно-техническата комисия, която трябва да се произнесе в близките няколко дни относно непроведената среща между Септември (Сим) и Витоша (Бистрица) от поредния XXXV кръг на Югозападната «В» група.

Междувременно лишеният от домакинство за 1 среща тим на Ботев (Ихтиман) ще приеме в неделя Струмска слава (Радомир) на стадиона на гара Елин Пелин, съобщиха за VELSPORT24.com от столичният зонален съвет.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)
1:2Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
1:0Банско
КРРилски спортист
2:0Сливнишки герой
КРБеласица (Пч)
1:1Миньор (Пк)
КРНадежда (Добр)
1:0Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)
1:2Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:1Германея (Сб)
КРСпортист (Своге)
1:2Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВеличково
0:0Марица (Белово)
КРРодопи (Коз)
1:3Вихър (Ветрен)
КР    Брацигово3:1 Тракиец (Глав)
КРЛокомотив (Септ)0:2Сарая

14 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
0:0Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)
0:5 Чико-Бунара (Бяга)
КРТракия (Пз)
0:3Спартак (Кал)
КРБотев (М. клисура)
3:3Оборище II (Пан) 

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)27+3769
2Оборище (Панагюрище)27+2462
3 Банско27+2049
 4  Вихрен (Сандански)27+948
5 Сливнишки герой (Сливница)27+2347
6 Пирин (Разлог)27+1344
7Миньор (Перник)27+942
8Рилски спортист (Самоков)27+239
9Беласица (Петрич)27+635
10
Чавдар (Етрополе)27+733
11Марек (Дупница)27-430
 12 Надежда (Доброславци)
27-1730
13Септември (Симитли)
27-529
14Германея (Сапарева баня)
27-2228
 15  Балкан (Ботевград)
27-1528
16Спортист (Своге)27-1427
17Ботев (Ихтиман)27-3125
18Велбъжд (Кюстендил)27-428
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Марек (Дупница)   
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
16:00 Миньор (Пк)-:-Спортист (Своге)
16:00Банско
-:-Вихрен (Санд)
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Сливнишки герой
-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)
-:-Рилски спортист
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Надежда (Добр)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
22+6361
2Чепинец (Велинград)
22+2849
3Сарая
22+1941
 4 Левски (Паталеница)
22+1740
5Балкан (Варвара)
22+1738
6Брацигово
22+1836
7Тракиец (Главиница)
22-1431
 8 Величково
22+430
9Тракия (Пазарджик)
22-1328
10
Спартак (Калугерово)
22+227
11Вихър (Ветрен)
22-1524
 12 Оборище II (Панагюрище)
22-1423
13Марица (Белово)
22-2020
14Родопи (Козарско)
22-1217
 15  Локомотив (Септември)
22-3815
 16 Ботев (Момина клисура)
22-4011
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая
-:-Левски (Пат)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Балкан (Варвара)
16:00Брацигово
-:-Величково
16:00Тракиец (Глав)
-:-Тракия (Пз)  
16:00   Вихър (Ветрен)
-:-Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Ботев (М. клисура) 
16:00Спартак (Кал)
-:-Локомотив (Септ)

Кой е тук?

В момента има 74 посетителя в сайта

Приятели

. .
.