СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно есенно класиране - ЮЗ "В" АФГ, сезон 2012-13 ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 29 Ноември 2012 17:15

 
Отборът на Витоша (Бистрица) завърши на две точки от първото място в Югозападната "В" АФГ

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

сезон 2012/13 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Марек (Дупница)15112235835
2.Витоша (Бистрица)15103223733
3.Сливн. герой (Сливница)15951301132
4.ОФК Пирин (Благоевград)15924371429
5.Струмска слава (Радомир)15843251128
6.Оборище (Панагюрище)15735211924
7.Ботев (Ихтиман)15645151322
8.Велбъжд (Кюстендил)15636151621
9.Перун (Кресна)15636182221
10.Германея (Сапарева баня)15708172721
11.Места (Хаджидимово)15618202119
12.Витоша (Долна Диканя)15528132417
13.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)15348162313
14.Септември (София)15339143112
15.Рилски спортист (Самоков)153210173611
16.Миньор (Бобов дол)1501144371

 

 

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРилски спортист
1:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)4:2Надежда (Добр)
КРБанско1:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой0:0Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)0:3Спортист (Своге)

23 октомври 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
Пирин (Разлог)-почива

4-та лига Пз - VIII кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:1Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)0:2Левски (Пат)
КР  Вихър (Ветрен)0:2Тракиец (Глав)
КРВеличково4:0Сарая

13 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)9:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)4:0Светкавица (Син)    
КРЛокомотив (Септ)1:2Брацигово
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.