СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пазарджик е домакин на турнир по програмата "Децата и футбола" ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 02 Април 2012 19:43

 

На 5-и и 6-и април 2012 г. в Пазарджик ще се проведе поредното издание на детския турнир по националната програма "Децата и футбола". В двудневната проява ще премерят сили общо 8 отбора от областта. Право на участие ще имат футболни таланти, родени след 1 януари 1999 г. Сред тях по традиция ще бъде и най-малката формация на ФК Чепинец (Велинград), която е водена от треньора Ангел Минчев.

Днес в Областния съвет на БФС-Пазарджик бе изтеглен жребият за турнира. Най-малките футболни таланти на Чепинец излизат в дебютния си мач срещу отбора на Барикади (Стрелча). При евентуален успех велинградчани ще срещнат победителя от двойката между Оборище (Панагюрище) и Брацигово.

Националната програма "Децата и футбола" е създадена и се реализира от Асоциацията на българските футболисти със съдействието на Министерството на физическото възпитание и спорта, Българския футболен съюз и Професионалната футболна лига.

ДвойкаНачален часI кръг - 5 април 2012 г. (четвъртък)
№19,00Свобода 2011 (Пещера)Хебър 2011 (Пазарджик)
№210,00ЧФК Рачев (Септември)Марица (Белово)
№311,00Оборище (Панагюрище)Брацигово
№412,00Чепинец (Велинград)Барикади (Стрелча)
 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.