СКОНТО ООД

altech.bg%20
Глобиха Витоша (ДД) със 100 лева ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Март 2012 15:15

 

Финансова санкция от 100 лева отнесе ФК Витоша (Долна Диканя). На първото свое заседание за годината Дисциплинарната комисия при столичния Зонален съвет глоби два футболни клуба от трета дивизия.

 
Петър Еленкин
Наказанието на ФК Витоша (Долна Диканя) е резултат от множество хвърлени предмети към пистата и терена по време на гостуването на Витоша (Бистрица). Долнодиканчани отстъпиха с 1-0.
 
Атанас Христов

Феновете на Пирин (Благоевград) донесоха глоба от 50 лева за своя тим. Част от публиката на отбора, който играе формално с лиценза на Перун (Кресна), е навлязла в зоната между трибуните и пистата на стадион „Николай Кръстев – Шулц” в Бобов дол. Техният отбор тръгна с класическа победа с 0-3 срещу местния „Миньор”.

Четирима футболисти натрупаха по 5 жълти картона, с което автоматично задействаха спиране на състезателните им права за 1 мач. От трибуните в неделните срещи ще гледат, Петър Еленкин от Оборище (Панагюрище), Васил Геров от Хебър (Пазарджик), Кирил Граховски от Витоша (Долна Диканя) и Атанас Христов от Чепинец (Велинград).

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)29+4075
2Оборище (Панагюрище)29+2766
3 Вихрен (Сандански)
29+1152
 4  Сливнишки герой (Сливница)
29+2450
5 Банско
29+1950
6 Миньор (Перник)
29+1548
7Пирин (Разлог)
29+1044
8Рилски спортист (Самоков)29 039
9Беласица (Петрич)29+739
10
Чавдар (Етрополе)29+937
11Септември (Симитли)
29-335
 12 Марек (Дупница)
29-533
13Надежда (Доброславци)
29-1533
14Балкан (Ботевград)
29-1531
 15  Спортист (Своге)
29-1530
16Германея (Сапарева баня)
29-2629
17Ботев (Ихтиман)29-3625
18Велбъжд (Кюстендил)29-478
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVIII кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
13Васил ТачевБеласица/Оборище
13Руслан ИвановХебър

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

4 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Надежда (Добр)
-:-Оборище (Пан)
18:00 Германея (Сб)
-:-Миньор (Пк)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Балкан (Бот)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Сливнишки герой
-:-Спортист (Своге)
18:00Банско
-:-Рилски спортист
18:00Септември (Сим)
-:-Беласица (Пч)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.