СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в ЮЗ "В" група, сезон 2011-12 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Юни 2012 21:04

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

СЕЗОН 2011/2012 г.

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Пирин (Разлог)363033932093
2.Перун (Кресна)362781832089
3.Рилски спортист (Самоков)3621510662968
4.Оборище (Панагюрище)362079763567
5.Марек (Дупница)361899623163
6.Витоша (Бистрица)3619413533661
7.Велбъжд (Кюстендил)3617613575457
8.Германея (Сапарева баня)36141012505152
9.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)36131013685049
10.Беласица (Петрич)3615318544748
11.Места (Хаджидимово)3613716515146
12.ОФК Костинброд3613716425046
13.Септември (София)3612816384944
14.Миньор (Бобов дол)3612618446142
15.Витоша (Долна Диканя)3613320486842
16.Струмска слава (Радомир)3610620446336
17.ПФК Хебър (Пазарджик)362331221450
18.Левски 1923 (Елин Пелин)Изваден от групата
19.ОФК Хебър’11 (Пазарджик)Отказва се от участие
20.Балкан (Ботевград)Отказва се от участие
* Отборът на Балкан (Ботевград) се отказа от участие в първенството след II кръг.
** На отбора на ПФК Хебър (Пазарджик) са отнети общо 9 точки заради неявявания на отбори от ДЮШ на клуба.
*** Отборът на ОФК Хебър 2011 (Пазарджик) се отказа от участие в първенството преди началото на пролетния полусезон.
**** Отборът на Левски 1923 (Елин Пелин) e изваден от състава на Югозападната "В" АФГ заради неявяване в среща от последните три кръга на първенството.
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.