СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в ЮЗ "В" група, сезон 2011-12 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Юни 2012 21:04

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

СЕЗОН 2011/2012 г.

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Пирин (Разлог)363033932093
2.Перун (Кресна)362781832089
3.Рилски спортист (Самоков)3621510662968
4.Оборище (Панагюрище)362079763567
5.Марек (Дупница)361899623163
6.Витоша (Бистрица)3619413533661
7.Велбъжд (Кюстендил)3617613575457
8.Германея (Сапарева баня)36141012505152
9.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)36131013685049
10.Беласица (Петрич)3615318544748
11.Места (Хаджидимово)3613716515146
12.ОФК Костинброд3613716425046
13.Септември (София)3612816384944
14.Миньор (Бобов дол)3612618446142
15.Витоша (Долна Диканя)3613320486842
16.Струмска слава (Радомир)3610620446336
17.ПФК Хебър (Пазарджик)362331221450
18.Левски 1923 (Елин Пелин)Изваден от групата
19.ОФК Хебър’11 (Пазарджик)Отказва се от участие
20.Балкан (Ботевград)Отказва се от участие
* Отборът на Балкан (Ботевград) се отказа от участие в първенството след II кръг.
** На отбора на ПФК Хебър (Пазарджик) са отнети общо 9 точки заради неявявания на отбори от ДЮШ на клуба.
*** Отборът на ОФК Хебър 2011 (Пазарджик) се отказа от участие в първенството преди началото на пролетния полусезон.
**** Отборът на Левски 1923 (Елин Пелин) e изваден от състава на Югозападната "В" АФГ заради неявяване в среща от последните три кръга на първенството.
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Марица (Белово)
-:- Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)31+4581
2Оборище (Панагюрище)31+3269
3 Вихрен (Сандански)
31+1356
 4  Банско
31+2053
5 Миньор (Перник)
31+1652
6 Сливнишки герой (Сливница)
31+1951
7Пирин (Разлог)
31+947
8Рилски спортист (Самоков)
31 042
9Беласица (Петрич)
31+440
10
Чавдар (Етрополе)31+838
11Марек (Дупница)
31-437
 12 Спортист (Своге)
31-936
13Надежда (Доброславци)
31-1636
14Септември (Симитли)
31-436
 15  Балкан (Ботевград)
31-1235
16Германея (Сапарева баня)
31-2730
17Ботев (Ихтиман)31-3826
18Велбъжд (Кюстендил)31-568
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXX кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
22Христо СпасовБанско
14Руслан ИвановХебър
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
27+8471
2Чепинец (Велинград)
27+3561
3Сарая
27+2251
 4 Брацигово
27+1845
5Левски (Паталеница)
27+1643
6Балкан (Варвара)
27+1241
7Тракиец (Главиница)
27-1241
 8 Спартак (Калугерово)
27 +435
9Тракия (Пазарджик)
27-1932
10
Величково
27-432
11Вихър (Ветрен)
27-2331
 12 Локомотив (Септември)
27-2030
13Оборище II (Панагюрище)
27-1329
14Марица (Белово)
27-2127
 15  Родопи (Козарско)
27-1924
 16 Ботев (Момина клисура)
27-6011
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.