СКОНТО ООД

altech.bg%20
БФС отложи Оборище - Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 01 Март 2012 17:43
 

Областното дерби между съставите на Оборище (Панагюрище) и Чепинец (Велинград) бе отложено, предаде преди минути репортер на velsport24.com.

Отборът-домакин е уведомил БФС, че не може да почисти игралното поле до неделя, за когато бе насрочена срещата от Югозападната „В” група.

Поради натрупаната снежна покривка сблъсъкът бе отложен за 7 март (сряда) от 15 часа. 

Други три мача също отпаднаха от сметките за неделя. Лошото време провали срещата между Велбъжд (Кюстендил) и Хебър (Пазарджик), както и култовият регионален сблъсък Германея (Сапарева баня) - Марек (Дупница). Мач няма да има и на стадион „Искър” в Самоков, където в неделя трябваше да премерят сили тимовете на Рилски спортист и Левски (Елин Пелин). 

При това положение първият кръг през уикенда ще включва само четири двубоя. Отложеният с 13 дни старт на пролетния полусезон в Югозападната „В” група ще бъде активиран със съботната среща между отборите на Витоша (Бистрица) и Витоша (Долна Диканя).

Междувременно днес от БФС официално потвърдиха новината, че трета дивизия остава с 18 отбора. Опитите на ОФК Хебър 2011 (Пазарджик) да продължи участието си в шампионата не дадоха положителен резултат.

Борислав ЙОРДАНОВ
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.