СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Чепинец” на път да финализира акция „Спасение” ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Май 2009 10:07

Двубоят срещу Пирин (Разлог) е с особен емоционален заряд за велинградчани

 „Чепинец” изпусна през миналия сезон у дома Пирин (Рз), завършвайки 0-0

„Чепинец” може да отпразнува подобаващо окончателното си спасение в трета дивизия навръх националния празник (24 май), ако вземе трите точки срещу гостуващия Пирин (Разлог). Успехът в неделя почти сигурно изважда „Чепинец” от сметките за изпадащите през този сезон от Югозападната „В” група.

 Никола Вандов – Ван Гаал

Двубоят срещу тима от пиринско е белязан със сериозен психологически заряд за домакините, тъй като основна фигура в спортно-техническия щаб на „Пирин” е бившият треньор на „Чепинец” Никола Вандов – Ван Гаал. Велинградския спец, който за последно бе начело на играчите от курортния град преди 8 сезона, познава отлично „чепинци” и това безспорно е плюс за гостите.

В състава на „Пирин” наказан за неделния сблъсък срещу „Чепинец” е Петър Пандев. В тима на домакините няма наказани състезатели.

Отборите на „Чепинец” и Пирин (Рз) са се срещали общо 7 пъти в последните 10 години. В тези срещи баланса на велинградчани е отрицателен – 1 победа, 1 равенство и 5 загуби, при голова разлика 3-13.

Сезон 2004/05 година
14.11.2004 – Пирин (Рз) – Чепинец 1-0
15.05.2005 – Чепинец – Пирин (Рз) 0-2

Сезон 2005/06 година
19.10.2005 – Чепинец – Пирин (Рз) 2-1
30.04.2006 – Пирин (Рз) – Чепинец 3-0

Сезон 2007/08 година

27.10.2007 – Пирин (Рз) – Чепинец 4-1
14.05.2008 – Чепинец – Пирин (Рз) 0-0

Сезон 2008/09 година

09.11.2008 – Пирин (Рз) – Чепинец 2-0

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)6:2Левски (Ракитово)      
КРЛевски (Пат)3:1Спартак (Кал)
КРОборище II (Пан)1:1Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Марица (Белово)
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Оборище (Пан)-:-ФК Кюстендил
15:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
15:00Пирин (Разлог)-:-Банско
15:00Надежда (Добр)-:-Перун (Кресна)
15:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
15:00Беласица (Пч)-:-Левски (Чепинци)
15:00Вихрен (Санд)-:-Рилски спортист
15:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)20+4857
 2 Брацигово19+6854
3Чико-Бунара (Бяга)20+5354
 4 Марица (Белово)20+1534
5Левски (Паталеница)20+1634
6Чепинец (Велинград)20+1831
7Локомотив (Септември)20-426
 8 Родопи (Козарско)19-626
9Величково20-326
10
Спартак (Калугерово)20-2423
11Вихър (Ветрен)20-1323
 12 Тракиец (Главиница)20-1822
13Тракия (Пазарджик)19-1721
14Оборище II (Панагюрище)20-2920
15Левски (Ракитово)20-1716
16Сарая19-3714
17Лозен19-502
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXII кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Брацигово-:-Балкан (Варвара) 
15:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
15:00Тракия (Пз)-:-Сарая

14 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Чико-Бунара (Бяга)
15:00Левски (Ракитово)-:-Тракиец (Глав)
15:00Лозен-:-Оборище II (Пан)
15:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.