СКОНТО ООД

altech.bg%20
Голаджия отнесе 6 мача за блъскане на рефер ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 30 Ноември 2011 21:01

 
Христо Спасов
15 футболисти от Югозападната "В" група получиха лични наказания на последното за 2011 г. заседание на Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС - София. Съдиите вдигнаха рекордните осем червени картона.
 
Сергей Ташков

За 6 срещи са спрени състезателните права на Христо Спасов от ОФК Хебър 2011 (Пазарджик). Голмайстор №1 за последните два сезона в трета дивизия е блъснал съдията Борислав Ненков по време на домакинството срещу Левски (Елин Пелин).

За три срещи изгоря играещият президент на Витоша (Бистрица) Сергей Ташков. Бившият юноша на ЦСКА получи червен картон при домакинската загуба с 0-1 от Перун (Кресна). Наложената санкция е за бутане на длъжностно лице.

Сред наказаните са и двама играчи на ФК Чепинец. За получени червени картони Калоян Зарчов е аут за един, а Камен Коцев за два мача.

 
Даниел Стефанов
 
Спас Гигов

Изгонването на Младен Младенов от Левски (Елин Пелин) му донесе санкция от две срещи. 

Минималното наказание от един мач заради допуснат червен картон получиха други трима състезатели. Първият пролетен кръг ще гледат като зрители Бойко Васев от Марек (Дупница), Ивайло Захариев от Рилски спортист (Самоков) и Даниел Стефанов от Витоша (Долна Диканя).

По доклад за две срещи е наказан Спас Гигов от ОФК Хебър 2011 (Пазарджик).

Шестима играчи останаха без състезателни права за един мач заради пети жълт картон.

 
Георги Кьосев
Зимната пауза ще се окаже по-дълга за Георги Кьосев от Струмска слава (Радомир), Богдан Стоянов от Пирин (Разлог), Александър Митушев от Беласица (Петрич), Димитър Чолев от Места (Хаджидимово), Марио Карачорски от Германея (Сапарева баня) и Георги Гълъбов от ОФК Костинброд.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.