СКОНТО ООД

altech.bg%20
Голаджия отнесе 6 мача за блъскане на рефер ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 30 Ноември 2011 20:01

 
Христо Спасов
15 футболисти от Югозападната "В" група получиха лични наказания на последното за 2011 г. заседание на Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС - София. Съдиите вдигнаха рекордните осем червени картона.
 
Сергей Ташков

За 6 срещи са спрени състезателните права на Христо Спасов от ОФК Хебър 2011 (Пазарджик). Голмайстор №1 за последните два сезона в трета дивизия е блъснал съдията Борислав Ненков по време на домакинството срещу Левски (Елин Пелин).

За три срещи изгоря играещият президент на Витоша (Бистрица) Сергей Ташков. Бившият юноша на ЦСКА получи червен картон при домакинската загуба с 0-1 от Перун (Кресна). Наложената санкция е за бутане на длъжностно лице.

Сред наказаните са и двама играчи на ФК Чепинец. За получени червени картони Калоян Зарчов е аут за един, а Камен Коцев за два мача.

 
Даниел Стефанов
 
Спас Гигов

Изгонването на Младен Младенов от Левски (Елин Пелин) му донесе санкция от две срещи. 

Минималното наказание от един мач заради допуснат червен картон получиха други трима състезатели. Първият пролетен кръг ще гледат като зрители Бойко Васев от Марек (Дупница), Ивайло Захариев от Рилски спортист (Самоков) и Даниел Стефанов от Витоша (Долна Диканя).

По доклад за две срещи е наказан Спас Гигов от ОФК Хебър 2011 (Пазарджик).

Шестима играчи останаха без състезателни права за един мач заради пети жълт картон.

 
Георги Кьосев
Зимната пауза ще се окаже по-дълга за Георги Кьосев от Струмска слава (Радомир), Богдан Стоянов от Пирин (Разлог), Александър Митушев от Беласица (Петрич), Димитър Чолев от Места (Хаджидимово), Марио Карачорски от Германея (Сапарева баня) и Георги Гълъбов от ОФК Костинброд.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

17 февруари 2019 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:2Витоша (Долна Диканя)

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

23 февруари 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой
-:-Хебър (Пз)
14:00Рилски спортист
-:-Оборище (Пан)
14:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
14:00Миньор (Пк)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Балкан (Бот)
-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Германея (Сб)
-:-Банско

"А" ОФГ Пз - XVI кръг

23 февруари 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Марица (Белово)
14:00Левски (Пат)
-:-Балкан (Варвара)
14:00    Брацигово-:- Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)

24 февруари 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00    Тракиец (Глав)
-:-Чепинец (Вел)
14:00Сарая
-:- Чико-Бунара (Бяга)
14:00  Спартак (Кал)
-:-Оборище II (Пан)
14:00Величково
-:-Ботев (М. клисура)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 76 посетителя в сайта

Приятели

. .
.