СКОНТО ООД

altech.bg%20
Играч на Места стигна 9 жълти картона в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 09 Ноември 2011 11:31

 
Георги Митров
Състезатели от четири клуба в Югозападната „В” група получиха персонални санкции.
 
Ангел Чилев

Георги Митров от Рилски спортист (Самоков) е единственият футболист, получил червен картон в неделните срещи от трета дивизия. Той бе изгонен в 71-та минута при гостуването на „скиорите” на Чепинец (Велинград). Митров ще почива принудително в 1 мач.

За допуснат пети жълт картон, лишени от състезателни права за 1 среща са Ивайло Иванов от Пирин (Разлог), Мартин Сентов от Чепинец (Велинград) и Илиян Масърлиев от Места (Хаджидимово).

Наказание от 2 мача получи друг състезател на хаджидимовския тим. Ангел Чилев събра колекция от 9 официални предупреждения „в жълто” и стана първият в Югозападната „В” група, достигнал до подобна санкция.

Парична глоба от 50 лева отнесе закъсалия тим на ПФК Хебър (Пазарджик). Причината е забавяне с 30 минути от началния час на домакинството срещу Оборище (Панагюрище). Клубът на Борислав Даскалов е санкциониран за пети път заради лошата организация на своите срещи.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 19 посетителя в сайта

Приятели

. .
.