СКОНТО ООД

altech.bg%20
Нова парична глоба за Хебър ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 16 Септември 2011 20:45
 
Борислав Даскалов

Организационният хаос в отбора на Хебър (Пазарджик) продължава с пълна сила. Тимът на Боби Даскалов бе одрусан за втори път с 50 лева за закъснение на домакинския мач срещу „Струмска слава”. По доклад на длъжностните лица са спрени за неопределено време състезателните права на вратаря на радомирци Кристин Станчев.

Двама състезатели получиха червени картони. Виктор Лазаров от Септември (София) и Мохамед Летиф от Места (Хаджидимово) са лишени от правото да играят футбол за 1 среща.

До този момент в изиграните 54 мача в трета дивизия са изгонени общо 15 състезатели. 

 

 

 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XX кръг

3 март 2021 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:0Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)1:3Балкан (Варвара)
КРЛозен1:6Левски (Пат)
КРВеличково4:0Тракиец (Глав)
КРЛевски (Ракитово)2:4Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)1:0Родопи (Коз)
КРБрацигово5:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.