СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно есенно класиране в ЮЗ "В" група, сезон 2011-12 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 27 Ноември 2011 16:04

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

КРАЙНО ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

СЕЗОН 2011/2012 г.

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Пирин (Разлог)18142245844
2.Перун (Кресна)18125130841
3.Оборище (Панагюрище)181224442238
4.Рилски спортист (Самоков)181125351335
5.ОФК Хебър’11 (Пазарджик)181044392234
6.Марек (Дупница)18963251133
7.Германея (Сапарева баня)18954291932
8.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)18864391930
9.Витоша (Бистрица)18819302025
10.Велбъжд (Кюстендил)18747222925
11.Места (Хаджидимово)18738292524
12.Беласица (Петрич)18738262524
13.ОФК Костинброд18738182224
14.Витоша (Долна Диканя)185112173216
15.Миньор (Бобов дол)185112193616
16.Левски 1923 (Елин Пелин)184311173415
17.Септември (София)183312123812
18.Струмска слава (Радомир)183213164311
19.ПФК Хебър (Пазарджик)1812151278- 4
20.Балкан (Ботевград)* 
* Отборът на Балкан (Ботевград) се отказа от участие в първенството след II кръг
** На отбора на ПФК Хебър (Пазарджик) са отнети общо 9 точки заради неявявания на отбори от ДЮШ на клуба 
 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР
Хебър (Пз)4:1Свобода (Пещера)
КРБанско1:1Рилски спортист
КРМарек (Дупница)0:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)0:1ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)3:2Беласица (Пч)
КРГерманея (Сб)0:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:0Пирин (ГД)
КРЧавдар (Етрополе)4:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)4:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР       Вихър (Ветрен)3:2Локомотив (Септ)
КРЛевски (Пат)2:0Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

КР        Тракиец (Глав)0:2Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:2Чепинец (Вел) 
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:2Спартак (Кал)
КРТракия (Пз)2:2Сарая

Обл. п-во за деца - XVI кръг

21 април 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

СЛБалкан (Варвара)0:3Чепинец (Вел) 
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)27+6273
2Хебър (Пазарджик)27+4470
3 Вихрен (Сандански)27+2152
 4  Септември (Симитли)27+1443
5 Банско27+1040
6 Чавдар (Етрополе)
27+1040
7 Миньор (Перник)
27+138
8Сливнишки герой (Сливница)
27+337
9Марек (Дупница)
27-435
10
Свобода (Пещера)
27-1634
11Пирин (Разлог)
27+734
 12 Балкан (Ботевград)
27-433
13Беласица (Петрич)27-832
14Рилски спортист (Самоков)27-530
 15  Пирин (Гоце Делчев)27-3526
16Ботев (Ихтиман)27-3024
17Германея (Сапарева баня)27-2622
18ОФК Елин Пелин27-4417
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Хебър (Пз)
16:00Свобода (Пещера)-:-Миньор (Пк)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
16:00Беласица (Пч)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Германея (Сб)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
16:00Септември (Сим)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)23+7564
2Брацигово23+3653
3 Левски (Паталеница)23+3352
 4 Балкан (Варвара)23+2949
5 Чепинец (Велинград)23+4449
6Оборище II (Панагюрище)23-232
7Величково
23+231
 8 Вихър (Ветрен)23-1829
9Сарая23-626
10
Тракиец (Главиница)23-1924
11Локомотив (Септември)23-824
 12 Спартак (Калугерово)23-723
13Тракия (Пазарджик)23-3522
14Родопи  (Козарско)23-1321
 15  Братаница23-4615
16Зенит (Ветрен дол)23-6513
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XXVI кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Братаница-:-Величково
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)          

29 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00     Брацигово-:-Тракиец (Глав)

29 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00   Чепинец (Вел) -:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Чико-Бунара (Бяга)
16:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Левски (Пат)
 

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер