СКОНТО ООД

altech.bg%20
Трета дивизия започва с 8 срещи ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 21 Август 2011 12:30

 
20 отбора ще се състезават в новото първенство на Югозападната "В" АФГ

Началото на шампионата в Югозападната „В” група ще бъде поставено днес от 18 часа. Програмата включва 8 двубоя.

Вицешампионът от последното първенство – Пирин (Разлог) ще има любопитно гостуване на Струмска слава (Радомир). Двата отбора бяха съперници в последния кръг на миналия сезон. На стадиона в Разлог домакините спечелиха с 3-1.

Мач пред своя публика ще играе тимът на Места (Хаджидимово), който приема новият Хебър 2011 (Пазарджик).

Витоша (Долна Диканя) и Витоша (Бистрица) ще направят „римейк” на мача от последното първенство, когато отново по волята на жребия играха един срещу друг в първи кръг.

В Кресна съперници ще бъдат отборите на „Перун” и Миньор (Бобов дол).

Септември (София) и Балкан (Ботевград) ще премерят сили на изкуствения терен на 57-мо СОУ в столицата.

ОФК Костинброд пък ще посрещне завърналият се в трета дивизия тим на Беласица (Петрич).

Пазарджишкият „Хебър” ще излезе у дома срещу гостите от Велбъжд (Кюстендил).

В петък ръководството на ЗС на БФС – София утвърди окончателният състав на групата за сезон 2011/12 г. Дивизията ще запази форматът си от 20 отбора. Шефовете на футболната централа включиха отборите на Марек (Дупница) и Рилски спортист (Самоков). Двата тима загубиха финалните срещи за влизане в трета дивизия, но получиха правото да се състезават в Югозападната „В” група. Техните срещи от първия кръг бяха отложени за 7 септември 2011 г.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Германея (Сб)
КРРилски спортист
3:0Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)
2:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
1:5Банско
КРНадежда (Добр)
2:0Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)1:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:2Спортист (Своге)
КРПирин (Разлог)
2:0Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XIX кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая
5:2Тракиец (Глав)
КРРодопи (Коз)
0:0Балкан (Варвара)
КР   Вихър (Ветрен)
0:3Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Локомотив (Септ)
КР Оборище II (Пан)
2:0Тракия (Пз)  
КРЧико-Бунара (Бяга)
3:1Брацигово
КРМарица (Белово)
2:0Ботев (М. клисура)
КРСпартак (Кал)
2:0Величково

Обл. п-во за деца - VIII кръг

24 март 2019 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:5Локомотив (Септ)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
23+3259
2Оборище (Панагюрище)
23+2153
3 Вихрен (Сандански)
23+1044
 4  Банско
23+2044
5 Пирин (Разлог)
23+1743
6 Сливнишки герой (Сливница)
23+2343
7Миньор (Перник)
23+634
8Рилски спортист (Самоков)
23+234
9Беласица (Петрич)
23+630
10
Чавдар (Етрополе)
23+629
11Марек (Дупница)23-226
 12 Германея (Сапарева баня)
23-1626
13Надежда (Доброславци)
23-1922
14Септември (Симитли)
23-822
 15  Ботев (Ихтиман)
23-2722
16Спортист (Своге)
23-1718
17Балкан (Ботевград)
23-1818
18Велбъжд (Кюстендил)
23-368
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIV кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Надежда (Добр)
15:00Сливнишки герой
-:-Оборище (Пан)
15:00Миньор (Пк)
-:-Марек (Дупница)
15:00Септември (Сим)-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Банско
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Германея (Сб)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Пирин (Разлог)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
19+5552
2Чепинец (Велинград)
19+2642
3Левски (Паталеница)
19+2840
 4 Балкан (Варвара)
19+1834
5Сарая
19+1234
6Брацигово
19+1732
7Тракия (Пазарджик)
19-528
 8 Величково
19+526
9Тракиец (Главиница)
19-1625
10
Спартак (Калугерово)
19-121
11Оборище II (Панагюрище)
19-1419
 12 Вихър (Ветрен)
19-1818
13Родопи (Козарско)
19-1817
14Марица (Белово)
19-2016
 15  Локомотив (Септември)
19-3912
 16 Ботев (Момина клисура)
19-407
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XX кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)
-:-Марица (Белово)
15:00Величково
-:-Родопи (Коз)
15:00    Брацигово-:- Сарая
15:00Локомотив (Септ)-:-Оборище II (Пан) 

31 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат)
-:-Чепинец (Вел)
15:00Тракия (Пз)
-:- Чико-Бунара (Бяга)
15:00Тракиец (Глав)
-:-Спартак (Кал)
15:00Ботев (М. клисура)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.