СКОНТО ООД

altech.bg%20
19-те „есенни” мача на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 14 Август 2011 20:24

 

За втори пореден сезон отборът на „Чепинец” ще тръгне като домакин в първенството на Югозападната „В” група. Жребият отреди на велинградчани да приемат „новото областно попълнение” в дивизията – Оборище (Панагюрище). Дерби срещата предизвиква огромен интерес и се чака да събере рекорден брой зрители на стадион „9-ти септември” в Ракитово. Мачът е насрочен за 21 август, когато стартира шампионатът в третия ешелон.

Седмица по-късно е първото гостуване срещу тима на Германея (Сапарева баня), който завърши на 16-то място през последния сезон.

В III кръг отборът от СПА – столицата на Балканите приема новият член на трета дивизия - Беласица (Петрич).

Следващата визита на велинградчани е срещу Балкан (Ботевград).

ПФК Хебър (Пазарджик) гостува в мач № 5 за „Чепинец”, а след това идва среща в столицата срещу Септември (Сф).

Домакинските изяви на тима от курорта продължават с двубой срещу ОФК Костинброд.

В VIII кръг се задава пътуване до Благоевград, където е срещата между Пирин (Блгр) и „Чепинец”.

Велбъжд (Кюстендил) и Струмска слава (Радомир) последователно ще влязат в ролята на гости на велинградския отбор в IX и X кръг.

След двете срещи на собствен терен, схемата праща „Чепинец” в Кресна, където съперник ще е местния „Перун”.

Велинградчани приемат Витоша (Долна Диканя) в седмото си домакинство за сезон 2011/12. 

В следващия етап от първенството, съставът от курортния град ще има визита на Левски (Елин Пелин). 

В XIV кръг идва ред на Места (Хаджидимово) да гостува на „Чепинец”.

Регионалното дерби в Пазарджик срещу ОФК Хебър 2011 (Пз) е заложено в ХV кръг.

Веднага след този мач футболистите от курорта трябва да приемат отборът, който последен ще получи правото да играе в трета дивизия. Вариантите са два – Марек (Дупница) или Рилски спортист (Самоков).

Предпоследното гостуване на „Чепинец” е срещу Витоша (Бистрица).

Заключителната изява на „синьо-червените” пред собствена публика за календарната 2011 година е срещу Миньор (Бобов дол).

Велинградчани ще закрият първия дял на шампионата с визита на Пирин (Разлог).

През есента „Чепинец” ще има 10 домакински срещи и 9 гостувания в Югозападната „В” група.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.