СКОНТО ООД

altech.bg%20
Златен шанс за Оборище и Марек на жребия ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 13 Юни 2011 21:20

 
Стадионът на НСА ще приеме 2 срещи от квалификационния турнир за влизане в ЮЗ "В" АФГ

Отборите на Марек (Дупница) и Оборище (Панагюрище) преминаха директно във втората решителна фаза на баражите за влизане в Югозападната „В” група. Това отреди тегленият днес жребий в Зоналния съвет на БФС – София.

Съставът на „Оборище” ще чака съперник от двойката между Партизан (Ярджиловци) и Рилски спортист (Самоков). Първенецът на пернишката четвърта дивизия и „скиорите” ще играят в сряда (15 юни) от 17,30 часа на стадиона на Националната спортна академия. В столицата ще се срещнат и тимовете на Нови Искър и Беласица (Петрич). Победителят от двубоя на стадиона в квартал „Обеля” ще има за следващ противник Марек (Дупница).

Предварителните прогнози сочат за фаворити в мачовете от първи кръг отборите на Рилски спортист (Самоков) и Беласица (Петрич).

Решителните битки за влизане в трета дивизия ще се играят в събота (18 юни) от 17,30.

Квалификации за попълване на ЮЗ „В” АФГ

Първи кръг – 15 юни (сряда) от 17,30 ч.

Стадион „Обеля”
Нови Искър (Нови Искър) – Беласица (Петрич)

Стадион „НСА”
Партизан (Ярджиловци) – Рилски спортист (Самоков)

Втори кръг – 18 юни (събота) от 17,30 ч.

Стадион „НСА”
Марек (Дупница) – Победител от Н.Искър-Беласица

Стадион „Обеля”
Оборище (Панагюрище) – Победител от Партизан-Р.спортист

При равенство в редовното време се преминава директно към изпълнение на дузпи за излъчване на победителя

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.