СКОНТО ООД

altech.bg%20
Златен шанс за Оборище и Марек на жребия ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 13 Юни 2011 20:20

 
Стадионът на НСА ще приеме 2 срещи от квалификационния турнир за влизане в ЮЗ "В" АФГ

Отборите на Марек (Дупница) и Оборище (Панагюрище) преминаха директно във втората решителна фаза на баражите за влизане в Югозападната „В” група. Това отреди тегленият днес жребий в Зоналния съвет на БФС – София.

Съставът на „Оборище” ще чака съперник от двойката между Партизан (Ярджиловци) и Рилски спортист (Самоков). Първенецът на пернишката четвърта дивизия и „скиорите” ще играят в сряда (15 юни) от 17,30 часа на стадиона на Националната спортна академия. В столицата ще се срещнат и тимовете на Нови Искър и Беласица (Петрич). Победителят от двубоя на стадиона в квартал „Обеля” ще има за следващ противник Марек (Дупница).

Предварителните прогнози сочат за фаворити в мачовете от първи кръг отборите на Рилски спортист (Самоков) и Беласица (Петрич).

Решителните битки за влизане в трета дивизия ще се играят в събота (18 юни) от 17,30.

Квалификации за попълване на ЮЗ „В” АФГ

Първи кръг – 15 юни (сряда) от 17,30 ч.

Стадион „Обеля”
Нови Искър (Нови Искър) – Беласица (Петрич)

Стадион „НСА”
Партизан (Ярджиловци) – Рилски спортист (Самоков)

Втори кръг – 18 юни (събота) от 17,30 ч.

Стадион „НСА”
Марек (Дупница) – Победител от Н.Искър-Беласица

Стадион „Обеля”
Оборище (Панагюрище) – Победител от Партизан-Р.спортист

При равенство в редовното време се преминава директно към изпълнение на дузпи за излъчване на победителя

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)17+3647
2Хебър (Пазарджик)17+2240
3 Вихрен (Сандански)17+2137
 4  Септември (Симитли)17+1531
5 Сливнишки герой (Сливница)17+426
6 Банско17+525
7 Пирин (Разлог)17+824
8Миньор (Перник)17+124
9Свобода (Пещера)17-623
10
Марек (Дупница)17+423
11Чавдар (Етрополе)17 022
 12 Беласица (Петрич)17-1122
13Рилски спортист (Самоков)17-121
14Пирин (Гоце Делчев)17-1419
 15  Балкан (Ботевград)17-418
16ОФК Елин Пелин17-2014
17Германея (Сапарева баня)17-298
18Ботев (Ихтиман)17-318
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)15+5342
2Брацигово15+3238
3 Балкан (Варвара)15+2735
 4  Левски (Паталеница)15+1934
5 Чепинец (Велинград)15+2930
6 Оборище II (Панагюрище)15+323
7Вихър (Ветрен)
15-422
 8 Величково15+221
9Сарая15-417
10
Спартак (Калугерово)15-115
11Локомотив (Септември)15-315
 12 Тракия (Пазарджик)15-2914
13Родопи  (Козарско)15-1512
14Тракиец (Главиница)15-1811
 15  Братаница15-438
16Зенит (Ветрен дол)15-487
 

Подробно класиране

 

Кой е тук?

В момента има 69 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер