СКОНТО ООД

altech.bg%20
Златен шанс за Оборище и Марек на жребия ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 13 Юни 2011 20:20

 
Стадионът на НСА ще приеме 2 срещи от квалификационния турнир за влизане в ЮЗ "В" АФГ

Отборите на Марек (Дупница) и Оборище (Панагюрище) преминаха директно във втората решителна фаза на баражите за влизане в Югозападната „В” група. Това отреди тегленият днес жребий в Зоналния съвет на БФС – София.

Съставът на „Оборище” ще чака съперник от двойката между Партизан (Ярджиловци) и Рилски спортист (Самоков). Първенецът на пернишката четвърта дивизия и „скиорите” ще играят в сряда (15 юни) от 17,30 часа на стадиона на Националната спортна академия. В столицата ще се срещнат и тимовете на Нови Искър и Беласица (Петрич). Победителят от двубоя на стадиона в квартал „Обеля” ще има за следващ противник Марек (Дупница).

Предварителните прогнози сочат за фаворити в мачовете от първи кръг отборите на Рилски спортист (Самоков) и Беласица (Петрич).

Решителните битки за влизане в трета дивизия ще се играят в събота (18 юни) от 17,30.

Квалификации за попълване на ЮЗ „В” АФГ

Първи кръг – 15 юни (сряда) от 17,30 ч.

Стадион „Обеля”
Нови Искър (Нови Искър) – Беласица (Петрич)

Стадион „НСА”
Партизан (Ярджиловци) – Рилски спортист (Самоков)

Втори кръг – 18 юни (събота) от 17,30 ч.

Стадион „НСА”
Марек (Дупница) – Победител от Н.Искър-Беласица

Стадион „Обеля”
Оборище (Панагюрище) – Победител от Партизан-Р.спортист

При равенство в редовното време се преминава директно към изпълнение на дузпи за излъчване на победителя

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.