Чепинец не сбърка срещу Родопи (Козарско) за победа №16 ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Април 2019 22:37
Димитър Тошкин (в бяло) нанася головият удар в 57-та минута, с който Чепинец поведе в резултата

Отборът на Чепинец прибави нови три точки към актива си след домакински успех с 2:0 срещу гостите от Родопи (Козарско). Двубоят от четвърта дивизия започна с едноминутно мълчание в памет на бившия играч и треньор на Хебър Петър Ковачев, който напусна този свят в петък (19 април).

Велинградският тим реши изхода на двубоя през втората част. Преди почивката най-близо до гола бе Димитър Тошкин. В 24-та минута той бе изведен пред опразнената врата на гостите от Илия Иванов, но топката се отклони от напречната греда и излезе в аут.

Дебютантът Димитър Узунов (в бяло) се разписа само 14 минути след влизането си в игра

В 57-та минута Димитър Тошкин с прецизен изстрел от границата на наказателното поле бе точен за 1:0. Две минути по-късно дебютантът Димитър Узунов се отчете с гол №1 за Чепинец. Той завърши триходова комбинация, започната от Илиян Генов и продължена от Илия Иванов.

Атанас Трендафилов (в жълто-черно) бе най-близо до попадение от състава на гостите

В 53-та минута от чиста позиция Атанас Трендафилов пък пропусна най-добрата възможност за гостите, стреляйки над вратата на Чепинец.