Голова суша на Балкан (Варвара) - Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 15 Април 2019 18:34
Балкан и Чепинец (в бяло) не си отбелязаха гол и на мача във Варвара, домакините записаха 11-и хикс през сезона

180 игрови минути не стигнаха на тимовете на Балкан (Варвара) и Чепинец да си отбележат гол през този сезон. Двата отбора повториха „есенното“ 0:0 във Велинград, този път на култовия стадион „Сейнт Джордж парк“.

Тимът на Чепинец трябва да съжалява, защото спокойно можеше да вземе трите точки в двубоя. В 11-та минута Димитър Тошкин тресна греда за велинградчани. В 27-та отново той бе изведен сам срещу вратаря на Балкан от Георги Никлин, но ударът му излезе в аут.

В 87-та минути Ивайло Горанов центрира от фаул в наказателното поле на съперника. На задна греда Димитър Димитров, обаче не успя да засече отблизо топката с глава и така „стабилизира“ нулевото равенство в двубоя от четвърта дивизия.