Децата на Чепинец отстъпиха в мач №1 за 2019-а ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 26 Март 2019 21:44
Отборът на Локомотив (Септември) взе трите точки във Велинград

Детският отбор на Чепинец загуби с 0:5 първата си среща от пролетния дял на областното първенство. Съперник на силно подмладеният велинградски тим бяха гостите от Локомотив (Септември). Не трябва да се пренебрегва фактът, че възпитаниците на наставника Стефан Караманов отстъпват във възрастово отношение на своите противници с 2 години.

„Железничарите“ поведоха с попадение на Марио Петров във 2-та минута. В 14-та Иван Пенчев покачи на 0:2. Антонио Илиев направи авансът на гостите класически в 31-та, а Янко Ангелов в 34-та минута отбеляза четвърто попадение за Локомотив.

След почивката падна още едно попадение за гостите. Негов автор в 58-та минута стана Петър Стойчев.

Талантите на Чепинец (в жълти потници) ще играят общо 7 срещи през втория дял от областното първенство

В следващия кръг Чепинец ще има гостуване на Оборище (Панагюрище). Двубоят при децата ще се играе в събота (30 април) от 10:30 ч.