СКОНТО ООД

altech.bg%20
Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г. ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 05 Ноември 2018 00:48

V - VII клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Иван Вазов”

/Пашови/

5:0

Четвъртфинал №2

29.10.18 г.

(понеделник)

15:00 ч.

ОУ „Георги Бенковски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий” 

/Велинград/

0:4

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:1

Четвъртфинал №4

30.10.18 г.

(вторник)

15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:1

Полуфинал №1

05.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:4

Полуфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

16:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

1:0 

Мач за 3-4 място

07.11.18 г.

(сряда)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:2 

Финал

07.11.18 г.

(сряда)

15:00 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

3:0*

*след дузпи (0:0 в ред. време)

 VIII - X клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

16:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

6:2

Четвъртфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:2

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

16:00 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

1:4

Полуфинал №1

08.11.18 г.

(четвъртък)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

6:0

Полуфинал №2

08.11.18 г.

(четвъртък)

15:30 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

 4:6*

*след дузпи (2:2 в ред. време)

Мач за 3-4 място

13.11.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

0:6

Финал

13.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

2:1

XI - XII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Полуфинал №1

06.11.18 г.

(вторник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

0:7

Полуфинал №2

06.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

5:1 

Мач за 3-4 място

12.11.18 г.

(понеделник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски” 

/Св. Петка/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:3

Финал

12.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

 1:7

Още по темата:

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.