НАКРАТКО:
19 гола бяха отбелязани в срещите от XI кръг на ЮЗ Трета лига
2,52 гола на мач е средната резултатност в ЮЗ Трета лига

СКОНТО ООД

Отличен 6 за децата на Чепинец срещу Локо (Септември)

Велинградчани с трети успех в областното първенство...

#000000

Временно класиране в А РГ - Пз - сезон 2020/21

Водач с пълен актив от точки е отбора на Чико-Бунара (Бяга)...

#000000

Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21

Лидерката позиция държи отборът на Марек (Дупница)...

#000000

Мачът Чепинец – Оборище II не се проведе

Гостите от Панагюрище не се явиха за срещата във Велинград...

#000000
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9347772819_g.JPG
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/886318_uniforia_2020_g.jpg
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/633647adidas2019.jpg
http://velsport24.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/4294023084_4.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
altech.bg%20
Отличен 6 за децата на Чепинец срещу Локо (Септември)
Понеделник, 19 Октомври 2020 (0 Comments)
Георги Лебанов добави два гола към сметката сиДетският състав на Чепинец преодоля с 6:1 Локомотив (Септември) в среща от областното... продължава>
Временно класиране в "А" РГ - Пз - сезон 2020/21
Неделя, 18 Октомври 2020 (0 Comments)
"А"   Р Е Г И О Н А Л Н А    Г Р У П А   -   П А З А Р Д Ж И Ксезон 2020/21 г.ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ   ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т 1 ... продължава>
Мачът Чепинец – Оборище II не се проведе
Неделя, 18 Октомври 2020 (0 Comments)
Тимът на Чепинец остана без съперник за неделното си домакинствоОтборът на Чепинец спечели три точки, без да играе. Велинградчани... продължава>
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2020/21
Неделя, 18 Октомври 2020 (0 Comments)
Ю Г О З А П А Д Н А    Т Р Е Т А     Л И Г А сезон 2020/21 г.ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ   ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т 1 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 11 8 2 ... продължава>
Карагьозов свири на Чепинец, Колина с наряд в Ракитово
Петък, 16 Октомври 2020 (0 Comments)
Цветомир Карагьозов ще ръководи за втори път през сезона мач на ЧепинецОпитният Цветомир Карагьозов бе назначен за главен рефер на... продължава>
Брацигово продължи победната си серия и във Велинград
Четвъртък, 15 Октомври 2020 (0 Comments)
Христо Сталев (в бяло) се завърна на терена срещу БрациговоОтборът на Чепинец загуби с 1:2 срещу Брацигово в среща от първенството на „А“... продължава>
Голов обрат реши детското дерби Оборище - Чепинец
Сряда, 14 Октомври 2020 (0 Comments)
Георги Лебанов (с топката) бе точен срещу Оборище, но велинградчани отстъпиха с 2:3Детският отбор на Чепинец допусна първа загуба в... продължава>
16 медала за ПК Чепинец от международния турнир „Бриз 2020“
Неделя, 11 Октомври 2020 (0 Comments)
Възпитаниците на ПК Чепинец се представиха успешно на плувния турнир "Бриз 2020" в БургасУникалният плувен комплекс „ПАРК  АРЕНА“ в град... продължава>
Див екшън спря мач от ЮЗ Трета лига в 69-а минута
Събота, 10 Октомври 2020 (0 Comments)
Главният рефер Николай Рамунски прекрати мача във Владая в 69-та минутаГрозни сцени доведоха до прекратяване на среща от Югозападната... продължава>
Дадоха дербито в Бяга на Станислав Апостолов
Събота, 10 Октомври 2020 (0 Comments)
Станислав Апостолов (с топката) и Любо Босаков (вляво) получиха наряд за битката в БягаОбластната Съдийска комисия в Пазарджик назначи... продължава>
Съдийски шеф празнува юбилей, връчиха му култов подарък от XX век
Четвъртък, 08 Октомври 2020 (0 Comments)
Шефът на областната СК Асен Николов влезе в клуб 50Бившият елитен рефер Асен Николов чества на 8 октомври 2020 г. своя 50-годишен юбилей. По... продължава>
Левски (Паталеница) взе трите точки срещу Чепинец
Вторник, 06 Октомври 2020 (0 Comments)
Тимът на Чепинец регистрира втора загуба в първенството на четвърта дивизияСъставът на Чепинец отстъпи с 0:2 при визитата си на Левски... продължава>
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

17 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)2:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Пирин (ГД)
КРРилски спортист2:0Банско
КРВелбъжд (Кн)0:0Левски (Чепинци)
КРБалкан (Бот)2:0Беласица (Пч)
КРНадежда (Добр)0:2ФК Кюстендил
КРПирин (Разлог)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:1Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)1:0Гранит (Владая)

"А" РГ Пз - X кръг

17 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛевски (Ракитово)0:2Величково
КРЛозен2:3Сарая
КРВихър (Ветрен)3:0Тракия (Пз)
КРБрацигово2:0Марица (Белово)
КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          

18 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Оборище II (Пан)
КРЛевски (Пат)0:1Чико-Бунара (Бяга) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Родопи (Коз)   
 Спартак (Кал)-почива

Обл. п-во за деца - IV кръг

18 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:1Локомотив (Септ)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (ГД)
16:00Гранит (Владая)-:-Рилски спортист
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
16:00Пирин (Разлог)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
16:00ФК Кюстендил-:-Велбъжд (Кн)
16:00Банско-:-Чавдар (Етрополе)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00   Марица (Белово)-:-Левски (Ракитово)
16:00   Родопи (Коз)-:-Балкан (Варвара)
16:00 Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00              Тракия (Пз)-:-Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
16:00Оборище II (Пан)-:-Брацигово
16:00Сарая-:-Спартак (Кал)
16:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.